Харчова промисловість – лідер серед галузей Тернопільщини

Харчова промисловість – лідер серед галузей Тернопільщини

На Тернопільщині в січні-серпні цього року підприємства з виробництва харчових продуктів та напоїв реалізували продукції (товарів, послуг) на суму 5117,9 млн.грн, що становить 38,0 відсотків загального обсягу реалізованої промислової продукції області.

Порівняно з січнем-серпнем 2018-ого, промислове виробництво на підприємствах даного виду діяльності скоротилось на 1,9 відсотків, у тому числі на підприємствах з виробництва молочних продуктів – на 13,7 відсотків, хліба, хлібобулочних і борошняних виробів – на 9,0, продуктів борошномельно-круп`яної промисловості, крохмалів та крохмальних продуктів – на 3,1, м’яса та м’ясних продуктів – на 1,9, напоїв – на 1,7 відсотків.

Поряд із цим збільшилось перероблення та консервування фруктів і овочів у 1,7 раза, виробництво олії та тваринних жирів – на 26,3 відсотки, готових кормів для тварин – на 0,7.

За вісім місяців поточного року, порівняно з аналогічним періодом попереднього, харчовики збільшили виробництво олії соєвої та її фракцій нерафінованих у 1,7 раза, виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса у 1,6 раза,м’яса курей, курчат свіжого чи охолодженого – на 20,8 відсотків, сиру свіжого неферментованого- на 14,5, яловичини і телятини замороженої – на 6,4, борошна пшеничного чи пшенично-житнього- на 1,6відсоткі тощо.

Середньооблікова кількість штатних працівників, зайнятих на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв (з кількістю працюючих 10 осіб і більше), у січні-серпні становила 6,9 тисяч осіб, або 24,6 відсотків від загальної кількості зайнятих на підприємствах промисловості області (у січні-серпні 2018-ого- 25,0 відсотків).

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на цих підприємствах, у січні-серпні становила 7771 грн. і збільшилась проти січня-серпня 2018 року на 10,6 відсотків.

Головне управління статистики у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares