Гороскоп на 2021 рік: що принесе Білий Бик знакам зодіаку

Гороскоп на 2021 рік: що принесе Білий Бик знакам зодіаку

За словами астрологів, 2021 рік буде сприятливим для всіх нових починань.
За східним гороскопом, господарем 2020 року був Щур – він сприяв людям хватким, авантюрним, сміливим. Новий 2021 рік ознаменується приходом Білого Металевого Бика, який поважає наполегливих і працьовитих.
Рік буде сприятливий для того, що створюється на довгі роки. Бик щедро винагороджує за рух вгору, незважаючи на лінь і втому.
У рік Бика народжуються дуже міцні, здорові та сильні діти, яким щастить у житті. Пари, які об’єднує справжня любов, зможуть подолати всі перешкоди і вийти на новий рівень. Шлюби, укладені в рік Бика, обіцяють бути особливо міцними.

Овен (21.03-20.04)
Овни виявлять, що використовувати весь потенціал їм не потрібно – все само прийде в руки. При цьому не можна обіцяти, що 2021 рік буде спокійним: знака чекає маса несподіванок, впоратися з якими він зможе, якщо зуміє стримувати свій бурхливий характер.
У рік Бика Овнам важливо зберігати добрі стосунки на роботі, із друзями, у сім’ї.
Стратегія для знака на 2021 рік – бути сміливим, але не безрозсудним; проявляти ініціативу, але не лізти на рожен.
Овнам потрібно пам’ятати, що мрії не завжди справджуються так, як хочеться, проте це не привід відмовлятися від них.
Чого варто уникати: марного ризику і сумнівних авантюр, бурхливого вираження емоцій.

Телець (21.04-21.05)
Весь рік Тельців буде супроводжувати успіх у справах. Вони зможуть вдало відкрити бізнес, зробити важливі пропозиції, зайнятися самоосвітою чи вирушити на відпочинок.
Крім того, на Тельців чекають доленосні знайомства.
При цьому зірки приготували для знака унікальну можливість: він досягне успіху саме в тій сфері життя, яку висуне на перший план.
Часом представникам знака буде гостро не вистачати часу на відпочинок. Однак отриманих вражень Тельцям вистачить надовго – 2021 рік сповнений яскравих моментів.
У цілому 2021 рік для Тельця – це час великих можливостей і грандіозних планів.
Чого варто уникати: сумнівних фінансових пропозицій і надмірного екстриму, особливо в зимові місяці.

Близнюки (22.05-21.06)
Білий Бик зажадає від Близнюків перегляду підходів до досягнення цілей. Головний козир для них на найближчий рік – їхні знання та навички.
Ключ до успіху – готовність підлаштовуватися до реалій життя і змінюватися самим. Допитливість і активність Близнюків допоможуть їм у рік змін.
Зірки радять Близнюкам менше розраховувати на команду і більше на себе, а також правильно вибирати ціль для докладання зусиль.
Чого варто уникати: роботи в багатозадачному режимі та справ, що вимагають надмірної концентрації уваги.

Рак (22.06-22.07)
Бик позбавить Раків небажаних обставин – справи будуть йти планомірно. Раки зможуть зосередитися на приємному для себе.
Можливі деякі виклики в професійній сфері, які дадуть стимул для особистого зростання.
Весь 2021 рік витканий з подій, які сам Рак заверне у своє життя. Тому зірки радять постійно працювати над своїми думками, почуттями й особливо – страхами. Якщо знак досягне гармонії в душі – зможе чарівним чином налагодити життя.
У 2021 році Рак зможе стати творцем своєї нової долі. Успіх принесуть заняття улюбленими справами, робота в спокійному, неквапливому режимі.
Чого варто уникати: негативних думок про себе, нерозсудливості у справах.

Лев (23.07-21.08)
Бик не надто полюбляє авантюристів, але Лева він не буде засуджувати за стрімкі дії.
Багато в чому тон року буде задано поведінкою самого Лева, адже Бик більше, ніж зазвичай, буде схильний до епатажу. Це здатне вивести Лева на новий рівень: з’явиться можливість зробити ривок у кар’єрі, заробити великі гроші або віднайти любов.
Однак зірки радять Леву навчитися контролювати спонтанні пориви.
Якщо цар звірів хоче благотворного року, йому слід відкинути лінь і бездіяльність, наполегливо працювати і вчасно зменшувати оберти.
Чого варто уникати: необдуманих рішень.

Діва (22.08-23.09)
Для працьовитих Дів рік Бика стане періодом переосмислення, аналізу і нових знань.
2021 рік принесе їм свіжі ідеї та починання, буде вдалим у фінансовому плані. Однак сильних потрясінь і яскравих подій не очікується.
Зірки радять представникам знака ставити цілі і досягати їх самостійно, не сподіваючись на допомогу з боку.
Фінанси, кар’єра, життєвий комфорт, сім’я, любов – усе це в руках Діви. Бик зажадає від представників знака чималих зусиль, однак він готовий відплатити їм сповна.
Чого варто уникати: бездіяльності, лінощів, необачності.

Терези (24.09-03.10)
У Терезів є всі шанси зайняти керівні позиції, проте вкрай важливо вчасно виявити найкращі зі своїх якостей. Хороша репутація Терезів – запорука успішної взаємодії з людьми в 2021 році.
Але ключовий орієнтир на рік – вибір пріоритетів і набуття самостійності. Без цього Терези не зможуть досягти поставлених цілей.
Бик постійно вимагатиме від Терезів прийняття рішень і конкретних дій. При цьому важливо вибрати напрямок, інакше сили витечуть даремно без результату.
Господар 2021 року має намір штовхати Терези до самостійності. Це змусить багатьох представників знака подорослішати.
Зірки обіцяють Терезам перехід на новий рівень власних сил.
Чого варто уникати: роботи в режимі жорсткої конкуренції, нестриманості у вчинках.

Скорпіон (24.10-22.11)
Енергія Бика і тонка інтуїція Скорпіона допоможе досягти результатів у фінансах і налагодити особисту сферу, що похитнулася. При цьому їм необхідно пам’ятати про своєчасне розслаблення, щоб витримати в тонусі весь рік.
Самостійність і незалежність – головні якості Скорпіона, які будуть затребувані в рік Бика. Здатність приймати швидкі, сміливі, але обдумані рішення допоможе досягти успіху в бізнесі, кар’єрі, суспільстві.
У цілому зірки обіцяють Скорпіону безліч можливостей, якщо він докладе достатньо зусиль.
Чого варто уникати: конфліктів, суперечок, проявів гніву.

Стрілець (23.11-22.12)
Стрілець буде активно переглядати життєві пріоритети. Прекрасні представниці знака згадають про те, що особисті стосунки важливіші за роботу, а чоловіки зосередяться на головній справі в їхньому житті. При цьому справи у них будуть йти добре, оскільки зникне зайва суєта.
2021 рік надасть Стрільцеві масу можливостей проявити себе і досягти успіху. Мобільність, гнучкість, здатність до навчання зіграють на руку в період змін.
Зірки обіцяють представникам знака підтримку в будь-яких честолюбних прагненнях, якщо Стрільці зуміють подолати свої тривоги.
Чого варто уникати: безмежної довіри до ділових партнерів, ревнощів.

Козеріг (23.12-20.01)
Білий Бик підтримає Козерога своєю енергією, і той зможе досить легко рухатися до поставлених цілей.
2021 рік для Козерогів – це професійна, творча і особиста боротьба за успіх зі своїми слабкостями. Адже вони готові зрушити будь-яку гору, але тільки якщо на це не потрібно багато часу.
Важливо проявляти гнучкість, бути наполегливими і вчитися чекати. Періодично в житті Козерогів з’являтимуться великі суми, які вони зможуть направити в справу.
У цілому зірки обіцяють знаку яскраві емоції і важливі зміни в житті. Під впливом Бика Козеріг зможе змінити погляд на багато речей.
Чого варто уникати: перевтоми, емоційних витрат.

Водолій (21.01-19.02)
Під заступництвом Білого Металевого Бика Водолій наважиться на серйозні зміни в особистому житті, в роботі та в побуті.
При цьому важливо не поспішати і приділяти достатньо часу підготовці та плануванню. Найкращий час для рішучих кроків – початок весни.
Крім цього, у рік Бика Водолій зуміє знайти застосування талантам, які раніше були не надто затребувані. Креативність і вміння приймати блискавичні рішення допоможуть досягти успіху в бізнесі.
Єдине, що може затьмарити життя волелюбного Водолія – ​​це рамки і обмеження, які у 2021 році торкнуться практично всіх. Зірки радять представникам знака не зациклюватися на тому, чого вони не в силах змінити.
Чого варто уникати: консервативних методів і рішень, роботи в жорстких рамках.

Риби (20.02-20.03)
Риби пережили непростий 2020 рік, в якому вони змогли накопичити досвід і знайти мудрість. І з приходом Білого Бика настає період, коли їм вдасться застосувати всі знання собі на користь.
У цілому 2021 рік пройде для Риб відносно тихо. Він обіцяє їм приємні подорожі, нові знайомства і моменти щастя. Запорука успіху Риб – спокій і неквапливість.
Протягом усього року Бика багато проблем Риб вирішаться самі собою, і це помітять оточуючі.
Зірки радять представникам знака з вдячністю приймати подарунки долі та не обговорювати це, щоб не стати об’єктом заздрощів і маніпуляцій.
Чого варто уникати: угод з нерухомістю, сумнівних операцій з фінансами.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares