Гриль Russell Hobbs – важливі переваги

Сучасна кухня відрізняється тим, що готувати корисну їжу можна без традиційного вогню, а за допомогою спеціальних побутових пристроїв. Різноплановість побутової техніки дозволяє вибрати універсальні та багатофункціональні моделі. Одним із таких помічників на кухні являється гриль Russell Hobbs, що може запропонувати багато цікавих варіантів улюблених страв. Придбати саме цей пристрій можна в мережі магазинів Eldorado.

Що готувати на грилі?

Електричний гриль може замінити практично всіх інших представників побутової техніки для кухні. На ньому можна варити, смажити, запікати чи готувати так само як на відкритому вогні, але без канцерогенів, що виділяються з олії та диму від вогнища. Гарно виходять страви з:

  • М’яса, риби – готувати смажену їжу на електричному грилі можливо без додавання жиру. Це робить смажені страви більш корисними. При цьому вони зберігають смак та естетичний зовнішній вигляд. 
  • Морепродуктів – не всі полюбляють дари моря, та вони приносять свою користь, являються джерелом білку та йоду, різних мікроелементів, що важливі для нормального функціонування людського організму. Приготувавши їх за допомогою грилю, можливо внести в повсякденне меню нові смаки.
  • Овочів, грибів – під час приготування овочів у воді, витрачається велика кількість поживних речовин. Гриль дозволяє зберегти необхідні мікроелементи і додати приємного смаку традиційній їжі.
  • Також гриль електричного типу можливо використовувати для приготування піци, гарячих бутербродів, тостів, оладків, млинців.

Основні переваги грилю Russell Hobbs

Серед важливих характеристик даної моделі варто зазначити:

  • Можливість готувати корисну їжу без використання жиру чи олії.
  • Делікатна обробка продуктів дозволяє зберігати оптимальну кількість поживних речовин.
  • Завдяки компактним розмірам, гриль не займає багато місця на кухні, його можна переносити, або брати з собою будь-куди.
  • Ручки не нагріваються сильно під час роботи, не потрібно застосовувати прихватки.
  • Доступна ціна. Якщо врахувати універсальність та якість даного пристрою, то ціна досить демократична і варто цим скористатись.
  • Легке управління. Користуватись грилем електричним зможе навіть новачок чи дитина. До того ж в даної моделі є спеціальний обмежувач, що не дозволяє розкривати повністю пристрій, цим самим захищаючи від можливих опіків. Відкрити гриль повністю можливо, якщо нажати на окрему кнопку.

Гриль Russell Hobbs заслуговує на почесне місце серед побутової техніки сучасної кухні. Він оптимально відповідає відношенню ціни до якості та стане незамінним помічником всім любителям смажених смаколиків.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares