Хто на Тернопільщині найчастіше має право на податкову знижку

Хто на Тернопільщині найчастіше має право на податкову знижку

Станом на початок листопада своїм правом на повернення надмірно сплаченого податку скористалися 4312 осіб. Задля отримання податкової знижки вони задекларували 88,2 млн грн витрат. Для порівняння, минулого року 3826 осіб задекларували 73,4 млн грн витрат.

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Найчастіше підставою для отримання податкової знижки жителів нашої області є понесені витрати на навчання. Так, понад 81 відсоток декларантів, а це 3466 осіб, заявили про це, зазначивши, що витратили на здобуття освіти минулого року 75,3 млн гривень.

Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала право на повернення податку 802 декларантам, а оплата відсотків за іпотечними кредитами – 26 нашим краянам.

Про витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла інформувало 8 громадян. Ще 7 осіб задекларували витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей, а 3 – на переобладнання транспортних засобів.

За наслідками перерахунків громадянам нараховано до повернення 15,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб. При цьому 15 млн грн (94,5 відсотків) декларанти вже отримали. Нагадаємо, що подати декларацію для того, щоб скористатися правом на податкову знижку за попередній податковий період (2022 рік), можна до кінця 2023 року.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *