Здоровий спосіб життя має на увазі не тільки легке та насичене дихання, але й свіже вологе повітря. Останній не повинен бути наповненим різними запахами, хвороботворними бактеріями. Проте ідеальні умови супроводжують нас нечасто. Позбутися пилу в квартирі допоможуть миття повітря, що спільно є зволожувачами повітря.
Пристрій та принцип роботи механізму
Миття повітря відносяться до багатофункціональних апаратів. Основне призначення агрегатів – видавати чисте зволожене повітря. Внаслідок цього значно покращується мікроклімат у житлі чи офісі. Зміна позитивно відбивається на самопочутті, здоров’я власника системи, працездатності. Не виключається, що добрий настрій допоможе власнику приладу провести результативну гру на порталі elslotswin.com казино Ельслотс.
Миття повітря працює за прикладом холодного випаровування. Система сучасних фільтрів затримує частинки пилу, видаючи назад чисте повітря. Тому якщо в сім’ї росте малюк, пересушене брудне повітря не дратуватиме носоглотку немовляти, відгукуючись частим кашлем або закладанням носа.
Механізм миття представляється не таким складним, складається з декількох функціональних конструктів:
- потужного вентилятора для розгону пилових частинок;
- барабани, що обертаються, періодично змочуються водою, що надходить зі спеціальної ємності;
- повітря насичується вологою до призначеного показника;
- виходить повітря з апарату абсолютно чистим та вологим, об’єм якого залежить від потужності вентилятора.
Завдяки наявним фільтрам агрегат за годину очищає приблизно об’єм середньої кімнати. Низький шумовий поріг, економне споживання електроенергії є додатковими позитивними категоріями.
Зволожуючі системи мають різні типи фільтрів. Найпоширеніші – вугільні. Механізми недорогі в ціні, але мають гарні якості, що затримують пил. Деякі пиловловлювачі схожі на конструкцію пилососа. Бруд і пил збирається в спеціальному мішечку, проте подібну дію мають моделі не нижче середньої цінової групи. Тому підбираючи мийку для дому чи роботи, потрібно врахувати всі особливості функціонування агрегату.
Раціональність встановлення модуля
Грунтуючись на відгуках власників мийок, можна навести багато позитивних моментів:
- значне полегшення дихання;
- нічний відпочинок став глибшим і тривалішим порівняно з уривчастим;
- знизився артеріальний тиск, зменшився головний біль, пішли пароксизми астми;
- прибирання кімнат займає менше часу внаслідок зменшення пилу;
- кімнатні рослини почали виділяти більше кисню – листя не покривається шаром пилових частинок.
Не обійшлося без негативних моментів:
- великогабаритні модулі іноді не вписуються в інтер’єр;
- надто повільний процес зволоження.
В останньому випадку велика пропускна здатність іноді не видає нижній індекс показника вологості, що варіюється в межах 40%.
Негативний вплив на організм:
- Стверджувати, що такі побутові прилади абсолютно нешкідливі, не можна, що часто вказується виробниками мийок. Власники пристроїв іноді помічають замість покращення здоров’я – погіршення. Найбільш важливими чинниками такого бувають такі недоліки користувачів:
- часте ігнорування профілактичного чищення фільтруючих елементів, що викликає видування пилу назад у приміщення;
- відсутність періодичної зміни рідини у піддоні;
- поверхневе очищення обертових дисків від грязьових частинок.
Недбале ставлення до зволожувача обертається зростанням хвороботворних бактерій, почастішанням захворювань. Вихід апарату з ладу, що зазвичай відбувається через кілька років, призводить до насичення легенів курним повітрям. Тому при поломці агрегату або невідповідної операції очищення слід звернутися до ремонтної організації або приділити більше уваги працездатності кліматичного пристрою.