Кращі мікрохвильові печі від LG

Мікрохвильова піч є таким же важливим агрегатом на кухні, як і холодильник. У ній можна швидко розморозити або розігріти їжу, а, якщо немає часу, навіть приготувати смачні страви. Найбільший асортимент мікрохвильовок має виробник LG. Саме на його кращі моделі ми звернемо сьогодні увагу.

ТОП кращих мікрохвильовок від LG

Перш ніж купити мікрохвильовку LG, потрібно ознайомитися з усіма її функціями. Південнокорейський виробник оснастив свою техніку інноваційними технологіями та можливостями, завдяки чому вона стала ідеальною помічницею на кухні. Ось список найбільш купованих виробів від LG:

  • LG MS-2042DB – стаціонарна мікрохвильовка середньої цінової категорії. Оснащена сенсорним екраном, антибактеріальним покриттям усередині камери. Відрізняється інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, ергономічним дизайном, великою кількістю рецептів для автоматичного приготування.
  • LG MW-23R35GIB – СВЧ-піч, що забезпечує швидку розмороження і розігрів продуктів завдяки точному контролю потужності хвиль. Максимальна потужність – 1000 Вт. Має ярку підсвічування камери, блокування від дітей, кілька режимів розморожування.
  • LG MW-23R35GIH – модель з технологією Smart Inverter, яка забезпечує швидку і ефективну розмороження продуктів і приготування складних страв. Покрита усередині біокерамічна емаллю. Володіє підвищеним внутрішнім об’ємом в поєднанні з компактними розмірами і зручною панеллю керування.
  • LG MS-23M38GIH – багатофункціональна СВЧ-піч, яка поєднує в собі мікрохвильовку, фритюрницю і йогуртницю. Має великий внутрішній об’єм, швидким нагріванням, антибактеріальним покриттям і лаконічним дизайном.
  • LG MW-25R95CIS – ергономічна мікрохвильовка з великою кількістю різних програм приготування страв. У ній можна обсмажувати і запікати продукти, готувати йогурт і підтримувати задану температуру в процес готування завдяки інверторному двигуну. Управляється за допомогою сенсорної панелі.
  • LG MW-25R95GIR – стильна мікрохвильова піч, яка стане прикрасою будь-якої кухні. Вона оснащена великою кількістю режимів для приготування різних страв, великий камерою, проте коштує дорожче своїх аналогів.

При виборі мікрохвильової печі обов’язково дивіться на потужність, тип управління, внутрішній об’єм. Наприклад, для сім’ї з 2-3 чоловік підійде невелика СВЧ-піч з об’ємом на 20 л. При більшій кількості людей в сім’ї – техніка на 25-30 літрів.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares