Красива зима: найкращі маски для гарного личка

Красива зима: найкращі маски для гарного личка

Зима, холоди … Ми надягаємо теплі речі, кутаємо шию шарфом, ніжки ховаємо в хутряні чобітки, а долоньки – в затишні рукавички. А як же бути з обличчям? Взимку личко потребує особливого догляду. А для того, щоб мати гарну та здорову шкіру, не обов’язково просиджувати дні в салонах краси та користуватися дорогою косметикою. Головне для краси шкіри – регулярний і правильний догляд, що складається з щоденного очищення, зволоження та живлення. Сьогодні «Наш ДЕНЬ» підготував для вас маски для обличчя, які допоможуть бути гарними і в холодну пору року.

Маски для сухої шкіри

З вівсяних пластівців

3-4 ст. ложки пластівців залити гарячим молоком або вершками. Отриману масу теплою накласти на обличчя. Потримати 15-20 хвилин. Змийти теплою водою. Ця маска допоможе пом’якшити суху, обвітрену й огрубілу шкіру.

З моркви та яєчного жовтка

2-3 середні морквини натерти на дрібній тертці, змішати з одним яєчним жовтком і нанести на шкіру обличчя. Потримати 10-15 хвилин. Змити теплою водою.

Капустяна маска

Подрібнити листя свіжої капусти, приварити в молоці до стану кашки. Остудити, щоб суміш була ледь теплою, та нанести на шкіру обличчя та шию на 15-20 хвилин.

Маска зі свіжих помідорів

Натерти на великій тертці один свіжий помідор, додати 1 ст. ложку крохмалю та ретельно перемішати, щоб вийшла однорідна маса. Потім додати у суміш 1 ч. ложку олії, перемішати і нанести на обличчя на 10-15 хвилин.

Медова маска

2 ст. ложки меду змішати з 1 ст. ложкою вівсяних пластівців, додати 2 чайні ложки молока. Суміш нанести на шкіру обличчя та потримати 15-20 хвилин. Однак, маску не можна застосовувати при алергії на мед.

Жовткова маска

Жовток розтерти з 1 ч. ложкою олії, додати 0,5 ч. ложки лимонного соку та ретельно перемішати. Нанести на шкіру обличчя на 10-15 хвилин. До складу маски можна додати 1 ч. ложку меду, якщо немає алергії на цей продукт.

Маска з вареної картоплі

Зварити картоплю в мундирі (для маски знадобиться 1-2 картоплини), очистити, розім’яти та змішати з 1 ст. ложкою сметани або вершків. Нанести на обличчя на 10-15 хвилин. Потім змити теплою водою.

Бананова маска

Розім’яти один середній банан, додати 1 ч. ложку живильного крему, 1 ч. ложку оливкової олії, 0,5 ч. ложки лимонного соку та ретельно перемішати. Нанести на обличчя на 15-20 хвилин. Змити теплою водою.

Маски для жирної шкіри

З сиром

Змішати 1 ст. ложку сиру (несолодкого) і 1 ст. ложку кефіру середньої жирності. Перед сном нанести маску на обличчя тонким шаром. Змити через 15-20 хвилин і відразу ж скористатися живильним кремом.

Дріжджова маска

Взяти 1/2 пачки звичайних дріжджів, додати один жовток, декілька крапель лимонного соку і кефір, отриману масу нанести на 15 хвилин на обличчя.

Хлібна маска

М’якуш чорного хліба, розмочений в очищеної холодній воді (можна кип’яченій) або в кислому молоці нанести рясним шаром на всі ділянки шкіри з розширеними порами. Змити прохолодною водою через 20-25 хвилин.

Картопляна

Дрібно натерти сиру картоплю. Картопляну масу перемішати з білком, медом і дрібкою солі. Маска добре освіжає обличчя.

З бананом

М’якоть одного банана добре розім’яти і змішати з розтопленим медом і соком апельсина або лимона. Для густоти в суміш можна вмішати трохи пластівців вівсянки.

З алое

Взяти м’якоть алое, вмішати до неї мед і масло чайного дерева. Нанести на обличчя. Цей засіб також рятує шкіру від прищів. Масу можна зберігати на холоді впродовж місяця.

Пивна

У світле пиво додати сік грейпфрута і рідкий мед. Замість соку можна скористатися олією лаванди. Пивна маска добре підвищує еластичність жирної шкіри і зменшує її жирність.

Маски для нормальної шкіри

З висівок

Взяти 2 ст. ложки пшеничних висівок, залити 0,5 склянки нежирного молока. Дати постояти 5-10 хвилин. Нанести достатньо товстим шаром на 15-20 хвилин. Змити теплою водою. Таку живильну маску рекомендується використовувати до 3 разів на тиждень.

З гліцерином

1 ч. л. гліцерину змішати з жовтком 1 яйця. Натерти на тертці 1 зелене яблуко і вмішати в суміш. Нанести на 10-15 хвилин. Змити теплою водою.

Яблучна маска

Очистити яблуко від шкірки, натерти на тертці і змішати з 1 ч. ложкою сметани або оливкової олії і 1 ч. ложкою крохмалю. Отриману суміш нанести на обличчя і шию на 20-25 хвилин, а потім змити теплою водою.

З хурми

Розім’яти м’якоть хурми і нанести на шкіру. Через 20 хвилин змити за допомогою ватного спонжа і тоніка для обличчя. Після цього нанести живильний крем.

Маски для в’янучої шкіри

З жовтком

1 яєчний жовток розтерти з 1 ч. ложкою несолоного вершкового масла до отримання однорідної суміші. Маску нанести на шкіру обличчя та шиї на 20-25 хвилин. Після цього змити відваром кропиви. Протерти шкіру шматочком льоду і обсушити.

Морквяно-сметанна

2 ст. ложки сметани змішати з 1 яєчним жовтком і 2 ч. ложками морквяного соку. Добре розтерти. Миску нанести на шкіру обличчя та шиї на 30 хвилин. Вмиватися водою кімнатної температури. Маска запобігає утворенню зморшок і чудово живить шкіру.

Гліцеринова маска

1 ч. ложку гліцерину змішати з 1 ч. ложкою меду. Розтерти і додати стільки борошна, щоб вийшла густа кашка. Нанести на шкіру обличчя і шиї і залишити на 20 хвилин. Змити прохолодною водою.

Медово-оливкова маска

2 ст. ложки вівсяних пластівців подрібнити у блендері. Змішати їх з 1 столовою ложкою оливкової олії, 1 ч. ложкою меду і 2 ст. ложками молока. Нанести на шкіру на 30 хвилин. Вмиватися прохолодною водою.

З насіння соняшнику

3 ст. ложки насіння соняшнику очистити, розтовкти в ступці. Змішати їх з 2 ч. ложками меду. Додати трохи води, щоб вийшла кашка. Нанести на шкіру обличчя та шиї на 25-30 хвилин. Вмиватися теплим відваром квіток ромашки. Маска чудово живить старіючу шкіру.

Медово-шипшинова з вітамінами

1 ч. ложку меду розтерти з 1 яєчним жовтком і 1 ч. ложкою масла шипшини. Додати по 10 крапель масляного розчину вітаміну А і вітаміну Е. Ретельно перемішати. Нанести на шкіру обличчя та шиї на 20 хвилин. Змити спочатку теплою, а потім холодною водою.

Маска з петрушки

3 ст. ложки подрібненої зелені петрушки з’єднати з 1 ст. ложкою світлого меду і 1 яєчним жовтком. Ретельно розтерти до отримання однорідної маси. Нанести на шкіру обличчя та шиї на 20-25 хвилин. Змити теплою водою, обсушити махровим рушником. Протерти обличчя і шию тоніком.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *