Квартири від забудовника – основні переваги

Зважаючи на те, що квартири коштують недешево, їх вибір і купівля, це завжди хвилюючий момент. До того ж відповідальний. Мова йде про інвестиції в майбутній простір постійного проживання. Перше питання, яке виникає – де придбати житло? Нову квартиру у Києві купитиможливо у забудовника, причому на вигідних умовах.

Вибір на користь новобудови

Чомусь вважається, що купують квартири в нових будинках переважно молоді люди. Однак все залежить від розмірів та особливостей розташування. Зрозуміло, що на сучасному етапі зростає попит на добротне житло в хорошому районі за адекватну ціну.

Вторинний житловий ринок не завжди може запропонувати вигідні та достойні варіанти. Хіба, що можливо знайти не високу ціну, та питання в тому, якої якості буде те житло. Іноді навіть дороговартісний ремонт не може відтворити необхідний стан, бо там, зазвичай старі комунікації, які замінити можуть тільки державні служби. 

Тож сучасний новий житловий комплекс – це ідеальне поєднання якості, привабливого та ефективного дизайну.

В чому плюси купівлі житла в новобудові?

Серед важливих переваг, слід згадати про:

  • Планування. Зазвичай, при створенні проекту, інженери, архітектори та дизайнери працюють на максимально ефективними варіантами. Квартири без зайвих надмірностей. Кімнати великі, світлі. Кухні – просторні, а коридори функціональні. Ремонт вже готовий, або можна його зробити самотужки.
  • Приміщення загального користування. Вони значно якісніші і новіші, ніж в старих будинках. Створені з використанням сучасних технологій і урахуванням потреб мешканців. Є де поставити дитячий візочок, чи інші речі.
  • Неможливість аварійного стану. В новому будинку комунікації всі теж прокладені з нуля, тому не можливі збої, поломки, аварії під час правильної експлуатації.
  • Додаткові можливості для перепланування. Новобудови відрізняються тим, що в експлуатацію здається або “під ключ”, або готове до ремонту, під час якого можна вносить корективи щодо планування.
  • Юридичну чистоту. В нової квартири зазвичай один власник. Вона не брала участі в різних процесах, в тому числі негативних з юридичної точки зору.
  • Високоякісні матеріали. Під час зведення будівлі, прокладення комунікацій застосовуються тільки сучасні, енергозберігаючі та безпечні технології. 

Квартири від забудовника – чудова ідея для інвестицій. Це перспективне та сучасне житло, яке максимально відповідає потребам мешканців.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *