Легальний алкоголь та цигарки принесли бюджетам Тернопільщини 106,6 млн грн

Легальний алкоголь та цигарки принесли бюджетам Тернопільщини 106,6 млн грн

Торік суб’єкти господарювання Тернопільщини сплатили до державного бюджету 15,8 млн грн акцизного податку. Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина, сплата перевищила очікувані надходження на 7,4 відсотка. Відтак додатково скарбниця країни отримала 1,1 млн гривень.

«Найбільше сплатили акцизного податку з виробництва горілчаної продукції – 15,6 млн грн. Ще по 100 тис. гривень із виробництва спирту та пива», – деталізував посадовець.

На території області минулоріч провадили діяльність 7 підприємств, які є виробниками підакцизної продукції та сплачують акциз до держбюджету.

Територіальні громади краю за січень-грудень 2020 року отримали 106,6 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, що на 3,3 млн грн більше, ніж очікувалося. При цьому 35,1 відсотка складає податок з алкогольних напоїв, а це – 37,4 млн гривень.

Ще 50,5 млн грн (47,2 відсотка) отримали місцеві бюджети від реалізації тютюнових виробів, а 18,9 млн грн (17,7 відсотка) – пива.

«Хотів би наголосити, що фактично кожен споживач легальної підакцизної продукції вносить свою частку у розвиток територіальних громад. Адже 5 відсотків від реалізованого алкоголю, тютюну та пива отримують місцеві бюджети», – констатував податківець.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares