Легендарний курорт Трускавець чекає на відпочивальників

Легендарний курорт Трускавець чекає на відпочивальників

Трускавець — не новачок на курортному ринку, а, скоріше, легенда. Цей курорт загальновідомий своїми надзвичайно комфортними санаторіями, сучасними методами лікування, хорошими ресторанами та дуже уважними місцевими жителями. Недалеко від міста починаються гори. А відпочинок в Карпатах може стати найкращим завершенням лікування в трускавецькому санаторії.

На веб-сайті tur365.com.ua можна замовити такі тури:

  • Тижневий тур Трускавець 365 – Карпати – Львів – Закарпаття – Польща;
  • Тижневий тур Карпати – Ворохта 365 – Говерла – Буковель;
  • Черкащина 365 – Холодний Яр, Чигиринщина, Канів, Умань, Батьківщина Т. Шевченка;
  • Медичні програми від готелю Трускавець365.

Відродження курорту

Під час Чемпіонату Європи з футболу 2012 року Трускавець був обраний для розміщення частини уболівальників. Відтоді місто потрохи почало повертати свою колишню славу: розпочались нові будівництва та ремонтні роботи. Нині готелі, приватні клініки та спа-центри пропонують понад 14 000 номерів — більше, ніж деінде в Україні — і їхня кількість зростає. Почалося друге життя цього курортного містечка. Нині на кожному розі можна побачити вивіски та рекламу із фразами «європейський стиль», «європейський рівень», «європейська якість», тільки все набагато дешевше, ніж в країнах Європейського Союзу.

Чудотворні мінеральні води

У місті діють два бювети з мінеральної води, дві санаторно-курортні клініки, дві поліклініки, 20 оздоровчих центрів (санаторіїв) та 21 готель. За підрахунками, щомісяця на цьому курорті відпочивають біля 13 тис. осіб. Найбільше туристів приїжджає з Польщі, Молдови та самої України. Трохи менше з Росії, Німеччини, Канади та Кавказу.

Багато з тих, хто прибуває на цей курорт — надзвичайно ощадливі люди, тому ніхто не чекає, що відпочивальники тут намарно витрачатимуть гроші. Найбільша перевага міста — мінеральна вода. Перші цілющі ванни хворі почали приймати у 1827 році. Кажуть, що насичена сіркою мінеральна вода «Нафтуся» творить чудеса. Ви побачите і почуєте це слово скрізь у Трускавці. Усі процедури проводяться з «Нафтусею». Продавці розповідають, що вони маринують огірки цією водою та готують на ній компоти. Місцевий перукар пояснить, що обполіскування голови водою «Нафтуся» відновить волосся і зробить його набагато здоровішим. А після процедур у санаторних басейнах відновиться ваша шкіра.

Озокерит

Окрім чудодійної води, застосовується засіб оздоровлення, який називається «озокерит». Саме чорний гірський віск у XIX столітті спричинив приплив до Трускавця аристократів з усієї Європи, а за часів Радянського Союзу — спортсменів та хворих. Цей курорт також може похвалитися найчистішим повітрям не тільки в країні, але, на думку деяких вчених, навіть у Європі. Навколо немає заводів, мало транспорту.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares