Медики швидкої Тернопільщини отримали багато викликів до хронічних хворих, з ознаками Covid-19, підвищеною температурою

Медики швидкої Тернопільщини отримали багато викликів до хронічних хворих, з ознаками Covid-19, підвищеною температурою

29 листопада медики швидкої Тернопільщини обслужили 263 виклики до пацієнтів, здійснили 52 госпіталізації; з них у Тернополі обслужено 118 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 33 пацієнти. Протягом минулої доби у службі швидкої допомоги області зафіксовано 35 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 23 ковідні пацієнти. З підозрою на ковід за 29 листопада у службу швидкої допомоги звернулося ще 22 пацієнти, 10 госпіталізовано.

29 листопада уже традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою та двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Почастішали виклики до пацієнтів з важкими депресивними станами, безхатченків, а особливо – до чоловіків у стані сильної алкогольної інтоксикації. Також побільшало викликів на нещасні випадки та ДТП.

Так, о 20.23 бригада швидкої виїжджала на вул.15 Квітня у Тернополі, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення «Мерседеса» й «Тойоти» травмувалася 21-річна пасажирка однієї з автівок. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

29 листопада о 16.20 бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки в Тернополі, де надавала допомогу 46-річній пацієнтці. Жінка вийшла в загальний коридор покурити, раптово у неї запаморочилося в голові й вона упала на сходи… На щастя, серйозних травмувань не отримала. Із поверхневою травмою грудної клітки пацієнтку, після наданої допомоги, залишено на місці, оскільки від госпіталізації вона відмовилася.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares