Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити, – Володимир Труш

Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити, – Володимир Труш

Жоден пацієнт, який має покази до ПЛР-тестування, не повинен за нього платити. Тернопільський обласний лабораторний центр надає цю послугу безкоштовно. Його потужності дозволяють виконувати майже дві тисячі тестів в добу. Результати установа видає впродовж однієї доби. В області закуплено достатню тест-систем. Тому я наполягаю, щоб пацієнтів тестували у лабораторному центрі, а не в приватних клініках. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Для цього, як мінімум, немає підстав, адже в нас є усі необхідні ресурси. Пацієнт не повинен витрачати кошти на послугу (а це близько 1200 грн.), яку держава надає за бюджетні кошти. Хто і коли має право пройти тестування, визначено постановою головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка. Якщо ж вам відмовляють у тестуванні або скеровують у приватні лабораторії, обов’язково звертайтеся у кол-центр (0800 60 20 19) або ж в управління охорони здоров’я ТОДА», – зазначив Володимир Труш.

Мобільні бригади, які проводять забір зразків для тестування, та лабораторний центр працюють без вихідних. На постійному зв’язку з пацієнтами повинні перебувати і сімейні лікарі, тому, якщо у вас з’явилися симптоми чи необхідна консультація, не треба чекати понеділка. Всі працюють у режимі 24/7.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares