Металевий євроштахетник для виготовлення огорожі: види та переваги

В минулі часи користувалися великою популярністю паркани, що складалися з окремих стовпчиків. Вони отримали назву штахетники, яка виникла від німецького слова «Stake» (перекладається як стовп). Вироби виготовлялися з дерева, та практично щороку власники приватних будинків фарбували огорожі у різні кольори. Сьогодні подібні конструкції також мають популярність, лише замість дерев’яних стовпчиків використовується металевий євроштахетник.

Особливості металевих штахетників для огорожі

Для виготовлення сучасних варіантів огорож використовується оцинкована сталь. Такий матеріал характеризується стійкістю до корозії. На заводі листова сталь певної товщини розрізається на смуги, які є елементами для виготовлення огорожі з євроштахетників.

Щоб надати матеріалу привабливого зовнішнього вигляду, на смуги наноситься поліестеровий шар. Він виконує не тільки декоративну функцію, але й захисну, запобігаючи прямому контакту сталі з повітрям та вологою.

Металевий євроштахетник пропонується у великому різноманітті колірних рішень. Це можуть бути як звичайні тони, так і гама з різними малюнками. Вироби з імітацією дерева чи природного каменю коштують дорожче, ніж аналоги, які не мають рисунків. Відмінною рисою продукції є форма перерізу поверхні. Вони представлені у вигляді кола та трапеції, але можуть бути також рівними. Ширина конструкцій становить 105 та 115 мм.

Основні переваги застосування

Євроштахетники з металу з’явилися відносно недавно, а створені вони були на основі їхніх дерев’яних аналогів. При цьому металеві конструкції набули великої популярності, що пов’язано з їх численними перевагами:

  1. Спеціальна конструкція огорожі, що складається з окремих планок, дозволяє пропускати світло у двір, а також забезпечувати циркуляцію повітря, що необхідно для нормального росту рослин.
  2. Великий термін служби. Металеві вироби прослужать у 10 разів довше, ніж аналоги з дерева. Крім того, їх не потрібно щороку підфарбовувати. Їх зовнішній вигляд зберігається протягом усього ресурсу експлуатації.
  3. Стійкість до механічних впливів. Вироби добре протистоять сильному вітру і їх досить складно деформувати шляхом прикладання фізичної сили.
  4. Простота монтажу. Металеві елементи легко фіксуються до поперечної опори. Крім того, при монтажі власник самостійно вибирає відстань між штахетами.
  5. Естетична зовнішність. Велика різноманітність колірної гами дозволяє підібрати оптимальний варіант, який ефектно впишеться в дизайн будинку.

У порівнянні з огорожами з профільованого настилу євроштахетник обійдеться значно дешевше, що можна також додати до переваг виробів. Оцінити їх дизайн можна за відповідними фото.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares