Міжкімнатні двері – правила вибору

Значення міжкімнатних дверей неможливо переоцінити. Це не тільки зовнішній вигляд, а ще багато інших функцій, наприклад, зонування, захист і т.п. Перед тим як купляти, важливо зважити всі ключові характеристики, аж потім робити остаточний вибір. Якщо він буде вдалим, то двері міжкімнатного типу прослужать довго без якісних змін та в радість всім оточуючим. Придбати їх можливо за пошуковим запитом в інтернеті – міжкімнатні двері Київчи можна вказати інше місто.

Найпоширеніші матеріали виготовлення

Двері в міжкімнатний простір виготовляють з різноманітних матеріалів, іноді їх комбінують. Серед самих популярних наступні:

  • Дерево. Дотепер залишається затребуваним матеріалом, його переваги в екологічності, приємній фактурі, Безпеці, вишуканості. Полотно для дверей може бути повністю з натуральної деревини, або шпону. Негативна сторона в застосуванні дерева може полягати в тому, що воно боїться надмірної вологи, та змінює під її впливом властивості в гіршу сторону.
  • МДФ та різні комбінації. Досить часто застосовуються двері з подібного матеріалу в офісах та квартирних будинках. Вони мають свої переваги, наприклад, доступні за ціною, невелика вага, гарна звукоізоляція, погана теплопровідність. Сучасні технології дозволяють виготовляти екологічно безпечні вироби з МДФ, без застосування токсичних речовин.
  • Скло. Даний матеріал давно застосовують при виготовленні міжкімнатних дверей. Сучасний варіант має наступні переваги – стильне декорування, стійкість до ударів та високих температур, екологічність та безпечність, вологостійкість, висока звукоізоляція. Скляне полотно виготовляють прозорим чи кольоровим. Та є один недолік, якщо двері ударостійкі, то їх вага дещо більша.

Окрім згаданих варіантів, зустрічаються змішані та синтетичні матеріали. Вони можуть мати гіршу якість, але доступну ціну і кращий дизайн.

Як вибирати?

Фахівці з vsedveri.ua радять враховувати наступні фактори:

  • Умови використання – якщо висока вологість чи присутні інші нюанси, що можуть вплинути на якісне функціонування дверей, то їх необхідно мати на увазі при виборі матеріалу виготовлення. В такому випадку не підійде деревина, МДФ.
  • Основні характеристики. Кожен покупець має уявлення про ідеальний варіант. Якщо такого образу немає, то варто виписати основні якості, які хотілось би знайти.
  • Бюджет. В залежності від складності конструкції та якості матеріалу виготовлення, двері мають різну вартість. Тож важливо розраховувати на ті кошти, які призначені саме для цього і шукати відповідний варіант.
  • Фурнітуру. Від її якості та особливостей залежить те, наскільки зручно буде користуватись дверима в міжкімнатному просторі. Бажано вибирати більш дорогу фурнітуру зарубіжних виробників.

Міжкімнатні двері – досить важливий елемент, та одностайної думки про те, якими вони мають бути, не існує, тому такий широкий вибір. Кожен може знайти для себе ідеальний варіант та придбати його. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares