На кам’янистій сільській дорозі діти танцювали «Молитву» за Україну

На кам’янистій сільській дорозі діти танцювали «Молитву» за Україну

Маленькі артисти із Максимівки Збаразького району на Тернопільщині влаштували імпрезу для односельців просто на твердій дорозі

_DSC0077

24 серпня – День незалежності… Свято, скроплене сльозами, бо знову, вже вкотре, наша країна захищає свою державність. Такою найдорожчою ціною – ціною крові.

У цей день  мешканці села Максимівка Збаразького району молилися за мир і спокій в Україні, поминали  героїв, полеглих у боротьбі за волю та незалежність. Біль від втрат, розпач від безпорадності, а десь, може, і зневіра наповнювали людські серця. І  раптом наперед вийшли діточки у біленьких костюмчиках, зі свічечками у маленьких рученятах. Зазвучала музика. І ніжки, взуті у тоненьке танцювальне взуття , у такт мелодії попливли… Не по сцені, не по паркеті, а по сільській дорозі, всипаній камінчиками… І жодне дитятко не шукало кращої дороги, не обминало камінці. Боліло? Авжеж!  Але кожен танцював з натхненням і самовіддачею.

А коли дітки колінцями клякнули на гострі камінці,  мабуть, багатьом дорослим стало соромно за свою зневіру.

Хореографічна композиці «Молитва»  стала світлим акордом  надії, додала кожному сил, показала, що ні дрібненькі камінчики, ні великі камінці, ані гори не можуть стати перешкодою, коли є висока мета. А зворушливої миті, коли посеред  дітей з’явився Ангел з українським віночком у руках, беручи під захист Україну, серця людей наповнила віра: зможемо, вистоїмо, переможемо! Діти зробили диво, наповнивши людські душі світлом і теплом.

А день перед цим вихованці мистецької студії «Ассоль» виступали на справжній, професійній сцені. Юні артисти взяли участь  у всеукраїнському фестивалі «Червона калина» і стали його лауреатами: здобули перше місце!

Студія «Ассоль» створена і  діє завдяки громадській активності максимівчан, ентузіазму  батьків, майстерності та любові до дітей вчителя-хореографа Тетяни Лузан. Віримо, що попереду нові перемоги.

_DSC0353

_DSC0114

_DSC0108

_DSC0056

Надія Тлумацька, заступник голови  громадської організації «Максимівська ініціатива».

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *