На Тернопільщині є вакансії для військових: пропонують 10-13 тисяч гривень зарплати

На Тернопільщині є вакансії для військових: пропонують 10-13 тисяч гривень зарплати

Станом на 4 грудня цього року на Тернопільщині актуальними є 65 пропозицій військової служби за контрактом. Так, військова частина А3215, яка розташована в м. Тернополі, має 64 вакансії за професіями: радіотелефоніст, гранатометник, навідник, стрілець, командир відділення, командир взводу, старшина, водій автотранспортних засобів, технік, начальник майстерні, оператор, кухар. Також водія автотранспортних засобів для працевлаштування в м. Тернополі шукає Іміджево-видавничий центр Нацгвардії.

Військовослужбовцям пропонують 10-13 тис. грн зарплати на місяць, безкоштовне харчування в обід або триразове – в добовому наряді, санаторно-курортне лікування, безплатний проїзд усіма видами транспорту для учасників бойових дій, безоплатне одержання ліків та лікарських засобів, 75% знижка плати за користування комунальними послугами для учасників бойових дій.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares