Володимир Труш відзначив жителів Тернопільщини, які займаються волонтерством (ФОТО)

Володимир Труш відзначив жителів Тернопільщини, які займаються волонтерством (ФОТО)

Напередодні Міжнародного дня волонтера, який відзначають 5 грудня, голова обласної державної адміністрації Володимир Труш відзначив жителів Тернопільщини, які займаються волонтерською діяльністю.

«Волонтерство – це не просто робота. Це покликання, спосіб життя і мислення. Це готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу тим, хто її потребує. Так, у 2014 році тисячі волонтерів допомагали нашій армії. Вони збирали гроші й везли на передову все, що лише могли, приймали біженців, здавали кров пораненим, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували борщові набори. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що саме завдяки українським волонтерам ми  вистояли. Але цього року перед всіма нами постав новий виклик – світова пандемія COVID-19. І знову на плечі волонтерів лягли нові турботи. Вони активно почали допомагати лікарням: купували апарати штучної вентиляції легень, захисні костюми, маски, засоби дезінфекції. І ця робота триває досі. Кожен з вас – приклад для наслідування.  Тому не зупиняйтеся на тому,  що ви робите. Адже все це – безцінно!», – зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Очільник краю побажав всім волонтерам міцного здоров`я, натхнення,  віри у власні сили, сімейного затишку і здійснення всіх мрій.

За активну волонтерську діяльність, громадянську позицію, патріотизм та з нагоди Міжнародного дня волонтера голова облдержадміністрації відзначив волонтерів медалями «За службу Україні», подяками та цінними подарунками.

У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. Свято було засноване ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares