На Тернопільщині учні малювали вірші Лесі Українки

На Тернопільщині учні малювали вірші Лесі Українки

У школі села Гуштин, що на Борщівщині, організували незвичайний урок про творчість відомої поетеси

Цьогоріч увесь світ відзначає 150-ліття з дня народження видатної української письменниці та громадської діячки Лесі Українки. В Гуштинській ЗОШ І-ІІ ступенів Скала-Подільської ОТГ, аби вшанувати пам’ять великої українки, для шестикласників організували бінарний урок з образотворчого мистецтва та української літератури «Красу рідної природи треба розуміти серцем».

Під час уроку школярі відкрили для себе поетичний світ Лесі Українки та відтворили фарбами на папері її вірш «Конвалія».

Спершу вчителька української літератури Ганна Верига розповіла школярам про життєвий і творчий шлях Лесі Українки, про її велику любов до волинської природи, яка відображена у її творах. Діти подивилися відео про музей-садибу поетеси у селі Колодяжне, переглянули виставку її робіт.

Анастасія Задворна, Анна Патуляк, Ангеліна Чіпак прочитали поезії Лесі Українки «На зеленому горбочку», «Конвалія», «Калина», «Давня весна». Педагоги  Ганна Верига та Ірина Костюк виконали пісню «Волинь моя».

Вчителька образотворчого мистецтва Уляна Лукаш розповіла учням про технічні особливості створення композицій з весняним полем конвалій. Під час малювання діти слухали вірші Лесі Українки. Наприкінці уроку відбулася виставка робіт шестикласників.

Педагоги зізнаються, такі уроки дуже подобаються дітям, вони краще сприймають інформацію і виявляють більше зацікавлення до теми. Сподіваються, учні полюблять творчість Лесі Українки і вона надихатиме їх на любов  до рідної землі, традицій, народної  творчості.

Ірина ГЛЮТА.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares