На Тернопільщині збагатився черговий мобільний шахрай на 9000 гривень

На Тернопільщині збагатився черговий мобільний шахрай на 9000 гривень

До поліцейських продовжують надходити звернення громадян про крадіжки з банківських карток, інформує Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Втратила понад 9000 тисяч гривень 57-річна мешканка Тернополя. Аферист зателефонував до жінки та представився працівником служби безпеки банку. Налякав клієнтку, буцімто з її картки невідомі спробували зняти готівку тож слід негайно міняти паролі.

У страху втратити гроші, жертва повідомила усі дані для зміни паролів. СМС-повідомлення про завершення шахрайської справи отримала за декілька хвилин – з картки зняли увесь залишок.

Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Ні в якому разі не надавайте дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником фінансової установи. Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію. У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares