На території Тернопільської МТГ є лише 219 вільних робочих місць та вакансій

На території Тернопільської МТГ є лише 219 вільних робочих місць та вакансій

Станом на 1 січня 2021 року від 85 суб’єктів підприємницької діяльності, що проводять діяльність на території Тернопільської МТГ, наявна інформація про 219 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 92 вакансії, на посади за робітничими професіями – 118 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 9 вакансій.

Всього за січень-грудень 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 1155 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 7063 вільних робочих місця та вакантних посад.

Відповідно до ст. 47-1 ЗУ «Про зайнятість населення», роботодавцям виплачується допомога з часткового безробіття на період карантину, встановленого Кабном з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2. На 1 січня цього року 444 роботодавців Тернопільської МТГ та Тернопільського району подали заяви до центру зайнятості на компенсацію допомоги з часткового безробіття для 1887 найманих працівників. А також 3319 фізичних осіб – підприємців звернулись до центру зайнятості з поданням заяв для отримання допомоги з часткового безробіття. У травні-грудні 2020 року виплачено допомоги на суму 35461,8 тис. грн.

Відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання реалізації статті 3 Закону України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2», центром зайнятості прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 62 суб’єктам господарювання Тернопільської МТГ та Тернопільського району для 913 найманих працівників на суму 4009,4 тис. грн.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares