Найкращим захисником міжнародному турніру з футболу став підопічний почаївського психоневрологічного будинку-інтернату

Найкращим захисником міжнародному турніру з футболу став підопічний почаївського психоневрологічного будинку-інтернату
Команда Почаївського психоневрологічного будинку-інтернату прийняла участь в ХІV міжнародному турнірі з футболу Seni Cup 2019, який відбувся в Києві на Олімпійській базі в Святошино.

З привітальним словом виступив директор ООО «Белла-Трейд» Міхал Вишневські, начальник Головного управління інтегрованих соціальних послуг, директор соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики України Ірина Миколаївна Пінчук, віце-президент Асоціації футболу інвалідів України Борис Воскресенський і багато інших.

Перед початком змагання, в якому взяли участь 12 команд, відбувся концерт. Присутніх забавляли: дитячий колектив «Ера», народна артистка України Наталія Бучинська. Частували учасників морозивом, солодощами…

Команда Почаївського психоневрологічного будинку-інтернату ось уже протягом 12 турнірів бере участь у футболі. Неодноразово займала почесні призові місця, а в 2013 удостоїлася захищати честь в Польській республіці у м.Торунь, де в своїй підгрупі зайняли почесне 3 місце, з врученням кубка.

Як команда-ветеран не осоромилися і в цьому році – зайняли 4 місце з нагородженням дипломом за жагу до перемоги.

Організатори також провели інтеграційний вечір для футболістів і супроводу – танці, вірші, пісні, гуморески… За кращі номери вручили подарунки.

Та найбільшою гордістю стало те, що кращим захисником виявився підопічний нашого будинку-інтернату Микола Зарівний. А ще, як і кожна команда, ми отримали 8 м’ячів з автографом заслуженого майстра спорту України, багаторазового чемпіона України, засновника дитячої футбольної школи Владислава Ващука. І, звісно, подарунки та форму зразка української збірної.

Усі команди отримали харчові пайки на дорогу, за що ми вдячні кухарям, організаторам турніру.

Незабутнє враження від зустрічей команд, спортивний азарт, дружні потиски рук залишили приємний до щему спогад. Про те, що у цьому світі є люди, які дбають про хвилини радості для інвалідів. Усім організаторам велике людське спасибі – здоров’я, миру, тепла і добра вам в кожну родину!

Василь МИСЬКО, заслужений працівник соціальної сфери України, директор Почаївського психоневрологічного будинку-інтернату.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares