Наскільки вигідно брати онлайн-кредити

Кредити онлайн– це позики до зарплати. Їх так називають за простоту оформлення, короткі терміни видачі і порівняно невеликі суми. Сенс в тому, щоб перехопити невелику суму грошей в борг до получки без зайвих питань і очікувань. Кредит у банку можна взяти дешевше, але цей час, очікування і часті відмови. Банківські установи суворо ставляться до своїх клієнтів, чого не скаже про МФО. Мікрокредітной організації готові видати невелику суму грошей до зарплати на будь-які потрібні. Розгляд заявки швидке або взагалі моментальне, з документів потрібні лише паспорт та код. Позики найчастіше виплачуються на карту, але інші варіанти на розсуд позичальника також доступні.

Швидкі гроші: за і проти

Головна ідея і за сумісництвом перевага швидкого кредитуна карту – можливість задоволення потреб позичальника тут і зараз. Подача заявки здійснюється за спрощеною схемою, рішення приймається швидко. Більшість клієнтів отримують схвалення, але навіть якщо буде відмова, ви зможете звернутися в інше МФО.

  • Це цікаво. Середній час оформлення кредиту на карту – від 10 до 60 хвилин. Багато компаній працюють цілодобово і без вихідних, рішення за заявками в них приймає скорингова система.
  • Головний мінус мікропозик – його висока ціна. У МФО відсотки помітно вище, ніж в банках, що подобається далеко не всім позичальникам. Але якщо користуватися послугою грамотно, переплати можна буде мінімізувати. Шукайте акції, знижки, промокодом. Багато українських мікрофінансові компанії дають новим клієнтам перший позику під 0%. Тут немає ніякого підступу – звичайна рекламна акція. Беріть гроші на будь-які потреби і нічого не платите за їх використання. При наступних зверненнях відсоток вже буде стандартним.
  • У кожному МФО є внутрішня програма лояльності для постійних клієнтів. Її учасником ви стаєте автоматично. Досить зареєструватися, брати і повертати позики, щоб рівень позичальника у внутрішньому рейтингу постійно зростання. Чим вище статус – тим нижче відсоток для подальших позик. Також МФО роблять розсилку в СМС, по електронній пошті зі спеціальними пропозиціями. Все це маленькі, доступні всім хитрощі для зниження переплат за відсотками.

Найчастіше кредит без фото беруть на невідкладні потреби – зламалася машина, розболівся зуб, потрібно терміново сплатити комуналку, затримали зарплату. Чим раніше ви повернете борг з відсотками, тим краще – так переплата вийде мінімально можливою. МФО дозволяють повертати гроші без обмежень і додаткових комісій раніше покладеного терміну. У деяких компаніях перші три доби після підписання договору діє підвищений відсоток, але це не обов’язково. Брати мікрокредити просто так не варто. Все-таки відсоток по ним немаленький, і є ризики потрапити в боргову яму. Плануйте бюджет, а мікропозики використовуйте як терміновий рятувальний круг.

Що потрібно для оформлення

Взяти кредит дуже просто, достатньо:

  • Вибрати МФО.
  • Подати заявку з комп’ютера або мобільного.
  • Заповнити анкету, вказавши в ній коректні особисті дані.
  • Дочекатися відповіді.
  • Отримати гроші.

Всі операції проводяться віддалено – нікуди їхати чи йти не потрібно. Ви подаєте запит, підписуєте договір в форматі онлайн і відразу отримуєте гроші. Всі сучасні МФО виплачують кошти на карту, деякі готові видати готівку в офісі в робочий час. Для повернення використовуйте ту ж карту або робіть переказ за реквізитами в касі банку, через платіжний термінал, іншим зручним способом. Слідкуйте за тим, щоб на рахунок МФО надходила потрібна сума своєчасно.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *