Навіщо потрібна маска для волосся та як правильно нею користуватися

Дехто вважає, що маска для волосся, це звичайний рекламний хід, який не дає реальної користі. Тобто, що можна користуватися кондиціонером чи бальзамом і мати такий самий ефект. Але насправді маска – це частина регулярного догляду, яка глибоко зволожує волосся та робить його більш здоровим. Користуватися нею потрібно не тільки тоді, коли волосся вже сухе та посічене, треба зробити її частиною стандартного догляду.

Уроки красоты: зачем нужны маски для волос — Plitkar

Бренди косметики намагаються зробити продукцію ще більш ефективною та безпечною, щоб витримати велику конкуренцію галузі. Саме тому спеціалісти компанії Гарньєр створили лінійку масок garnier superfood, які можна використовувати навіть кожного дня.Це універсальний засіб, який може стати кондиціонером, кремом, що не потребує змивання, та повноцінною маскою. Завдяки складу, який на 98% є природним (це екстракти фруктів та рослин), маска не шкідлива для людини, вона зволожує волосся та робить його більш гладким і здоровим. Продукт також є безпечним для навколишнього середовища, маска розкладається на 96%.

Чим корисна маска

Багато стилістів та перукарів кажуть, що маска є найбільш недооціненою косметикою. В цьому продукті велика концентрація корисних речовин, тому вона може зробити ваше волосся більш красивим та здоровим.

Корисні властивості маски, це:

  1. Живлення волосся від коренів до кінчиків.

  2. Надання міцності та еластичності.

  3. Захист від агресивної дії навколишнього середовища.

  4. Попередження появи посічених кінчиків.

  5. Надання блиску та гладкості.

  6. Більш легке розчісування.

  7. Збереження кольору.

Тобто маски мають комплексну дії, вони значно більш ефективні, ніж домашні засоби. До того ж сучасні маски легше та приємніше використовувати.

Як користуватися маскою

Користуватися маскою кожен день не потрібно, це може привести до надмірної жирності. Краще використовувати продукт 1-2 рази на тиждень, дивлячись на стан волосся.

Зазвичай засіб наносять так, що більша частина потрапляє на зону коренів, але це помилка. Більше уваги потрібно приділити кінчикам та довжині, починаючи з середини. Щоб нанести засіб рівномірно, можна користуватися розчіскою з великими зубчиками. Це правило не стосується масок для жирної шкіри голови, їх навпаки наносять зверху.

Маску використовують вже після миття голови шампунем та кондиціонеру, наносять на вологе чисте волосся. Витримують 3-5 хвилин (точний час вказано на упаковці), та ретельно змивають.

Потрібно підібрати маску для свого типу волос та вирішення конкретної проблеми, і вже після першого використання ви побачите результат.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares