Як не помилитися, обираючи житловий комплекс?

З кожним роком все більше українців віддають перевагу житловим об’єктам в новобудовах. Сучасні комплекси виграють у квартир зі вторинного ринку не лише завдяки застосованим технологіям, але й за ступенем комфорту та краси. Наприклад, ЖК Рівер Сіті у Житомирі пропонує купити просторі квартири з чудовим плануванням та територією, обладнаною для бездоганного відпочинку усією сім’єю.

Перед тим, як придбати житло, потрібно грамотно підійти до його вибору.

Впевнитися у надійності забудовника

Це – перший крок, який ви маєте зробити. Перевірити забудовника та впевнитися, що вкладаючи гроші у зведене саме ним житло, ви їх не втратите. Для цього потрібно:

  • Перевірити документи, які визначають право власності компанії-забудовника на землю, наявність дозволу на будівництво, а також проектну документацію. Якщо компанія відмовляється показати хоча б один з документів, у подальшому можуть виникнути серйозні проблеми.

  • Збір інформації про забудовника. Сьогодні можна зробити це, навіть не виходячи з дому. Почитайте пресу та відгуки клієнтів, спеціалізовані ресурси та новини. Це допоможе багато зрозуміти про репутацію компанії.

  • Якщо ви плануєте придбати житло у кредит, перевірте, чи є у забудовника банківська акредитація. Якщо компанія співпрацює з надійними банками, вона навряд чи стане псувати собі репутацію.

Відзначимо, що вже згаданий ЖК River City будує перевірена львівська компанія «Інтергал-Буд», яка має й чудові відгуки, й такі нагороди, як «Зірка якості», «Бренд року» та інші. Але якщо ви маєте намір купувати квартиру у інших ЖК, обов’язково влаштуйте перевірку забудовника.

Розташування житлового комплексу

Вибір за даним критерієм залежить багато в чому лише від вас. Наприклад, якщо ви працюєте на околиці міста, немає сенсу купувати квартиру у центрі та кожного дня їздити на роботу, втрачаючи багато часу. Обираючи розташування ЖК, звертайте увагу на оточуючу інфраструктуру. Найкращий варіант – коли поруч з будинком знаходяться медичні заклади та школи, магазини та аптеки, дитячі садочки та інше. У тому випадку, коли забудовник зводить усі подібні об’єкти у складі житлового комплексу, вони можуть бути доступними лише після завершення робіт. Тому краще, щоб інші «альтернативи» знаходилися неподалік.

Ще одна деталь, на яку слід звернути увагу – це екологія. Можна порекомендувати ЖК, розташовані якнайдалі від великих підприємств, які забруднюють повітря. Ідеальний варіант – це наявність зеленої зони та водоймища, які дадуть змогу дихати чистим повітрям. А що ж сама квартира? Її вибір є вашою особистою справою, оскільки він залежить від складу родини, потреб кожного її члена та багатьох інших факторів. У будь-якому разі грамотне планування внутрішнього простору та використання сучасних матеріалів повинні бути в пріоритеті.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares