Недолюбив, недомріяв, але не здався: на Тернопільщині попрощалися з 23-річним воїном Ігорем Штоником

Недолюбив, недомріяв, але не здався: на Тернопільщині попрощалися з 23-річним воїном Ігорем Штоником

Ігорю Штонику із села Новоставці Трибухівської громади Чортківського (колишнього Бучацького району) було лише 23 роки. Про загибель Героя Бучацький військкомат повідомив ще 13 вересня. Всі вірили у диво, але, на жаль… Результати ДНК-експертизи підтвердили, що загиблий воїн – це Ігор.

 Український захисник поклав своє молоде життя у жорстоких боях з російськими окупантами на пекельному Бахмутському напрямку на Донеччині. І тепер Ігор повернувся додому, до рідного села – назавжди, щоб Героєм поповнити небесне воїнство. 

Ігор Штоник пішов захищати Україну добровольцем у перші дні війни. А тепер у вісному смутку залишилися без найстаршого сина батьки, без люблячого внука бабуся Ганна. Не почують більше поради від Ігоря два молодші брати – Любомир і Віталій. 

 «Білим журавлем відлетів у небо молодий юнак. Недолюбив, недомріяв, пішов, але не здався! Страшна війна забирає найкращих! Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі. Вічна шана і світла пам’ять про нього житиме у наших серцях! Ніколи не пробачимо це росії. Ніколи не забудемо. Герої не вмирають!» – сумну звістку повідомили на сторінці Бучацького районного військового комісаріату.

«Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалось в розквіті сил. Скільки доброго і світлого могло бути в Ігоря попереду, але він віддав його, обороняючи Батьківщину і всіх нас. Трибухівська громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі. Вічна шана і пам’ять Герою…» – щирі слова співчуття висловив голова Трибухівської громади Олег Ковдрин.

Вічна пам’ять тобі, Ігоре! Нехай рідна земля буде пухом, а в небесній обителі буде легко і світло твоїй юній душі. Дякуємо за Україну. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *