Очищуємо шкіру й забуваємо про прищі

Очищуємо шкіру й забуваємо про прищі

Аспірин і мед. Одна з найбільш ефективних домашніх масок, яка здатна глибоко очистити шкіру, відполірувати її, зробити більш гладкою і видалити мертві клітини. Для приготування знадобиться всього 3 інгредієнти: аспірин (ацетилсаліцилова кислота) – 1 таблетка, тепла вода – 0,5 ч. л., мед – 1 ч. л. (можна менше).

Покладіть в маленьку ємність таблетку аспірину. Зверху на неї налийте трохи теплої води, таблетка почне розчинятися. Перемішайте і додайте мед. Якщо на мед алергія, можна обійтися без нього. Розмішайте все до кашоподібної консистенції. Нанесіть на мокре обличчя, не можна наносити навколо очей. Руками трохи промасажуйте шкіру, видаляючи ороговілі клітини, і залиште на шкірі. Таку процедуру можна проводити 1-2 рази в тиждень. Якщо на обличчі є прищики, то робити масаж не потрібно, просто нанесіть маску. Якщо шкіра пошкоджена, лущиться, може відчуватися невелике печіння. Така маска добре підсушує прищі, і вони швидше проходять.

Вівсяні пластівці та сода. Це просто чудо-маска, ефект від якої видно після першого використання. Інгредієнти: вівсяні пластівці – 1 ст. л. сода харчова – 1 ч. л. лимонний сік – 1 ч. л. (замініть на кефір при сухій і чутливій шкірі).

Вівсяні пластівці залийте на 10-15 хвилин невеликою кількістю окропу. Додайте соду, лимонний сік і відразу ж перемішайте в однорідну кашку. Нанесіть маску на обличчя. Якщо на обличчі багато прищиків, робіть таку маску 2 рази на тиждень – і шкіра помітно покращиться.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares