Скільки іноземних країн інвестують в економіку Тернопільщини

Скільки іноземних країн інвестують в економіку Тернопільщини

Обсяг залучених з початку інвестування прямих інвестицій (акціонерного капіталу) в економіку області на 1 жовтня 2019 року становив 49,3 млн. дол. США та в розрахунку на одну особу склав 47,1 дол.

Інвестиції надійшли з 36 країн світу. До шести основних країн-інвесторів, на які припадає 78,5 відсотків загального обсягу прямих інвестицій, входять: Кіпр, Естонія, Бельгія, Німеччина, Польща, Данія.

Найбільше прямих інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості ‒ 27,2 млн. дол. (55,3 відсотки загального обсягу), у тому числі переробної – 26,6 млн. дол. У переробній промисловості найбільше прямих інвестицій внесено в машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання (11,8 млн дол., або 43,3 відсотки обсягу прямих інвестицій у промисловість) та у виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (8,4 млн. дол., або 31,0 відсотків).

На підприємствах транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності акумульовано 11,6 млн дол. (23,6 відсотків) прямих інвестицій; сільського, лісового та рибного господарства  – 5,8 млн. дол.  (11,7 відсотків).

Головне управління статистики у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares