Парфуми власноруч

Вибрати парфум, який повністю буде відповідати потребам сучасної жінки, досить важко. Для цього потрібно обійти всі парфумерні магазини, перепробувати всі аромати і зрозуміти, що ідеального для вас немає. Іноді буває так, що аромат начебто подобається, але хотілося б щось в ньому змінити і це реально. В наш час можливо власноруч зробити не тільки косметичні засоби, но і парфуми, для цього потрібно придбати інгредієнти. Парфюмерна композиція – це головний інгредієнт, який можливо придбати в спеціалізованих магазинах, таких як https://city-soap.com.ua/

Основні переваги парфумів, які зроблені власноруч

Якісні аромати з магазинів коштують досить багато, але якщо ви самі зробите парфум, то значно заощадите. Магазинна продукція не завжди є безпечною, а зроблена своїми руками має тільки натуральні складові. Ще одна досить суттєва перевага, це можливість виготовити унікальний і неповторний аромат.

Що потрібно для виготовлення?

Якщо ви бажаєте зробити парфум, то В першу чергу потрібно вирішити з чого ви їх будете виготовляти з ефірних масел чи готової парфумерної композиції. Якщо з ефірних масел, то вам будуть потрібні: очищена вода, медичний спирт або базове масло( оливкове, жожоба), гліцерин. Всі компоненти можливо придбати в магазинах, аптеках і навіть в інтернеті. Саме найдорожче з цього списку, це масло, але від його якості залежить результат,  тому не варто на ньому економити. Не забудьте придбати флакончик з розпилювачем, де буде зберігатися парфум.

Спочатку зробіть парфумерну композицію з тих масел, які ви придбали. До базового масла додайте приготовану суміш із масел, потім гліцерин, воду та спирт. Все це потрібно перемішати і поставити в холодне місце.

Якщо, ви вирішили виготовити парфуми з готової парфумерної композиції, то вам потрібно придбати концентрат. Який потрібно розвести медичним спиртом, а потім додати спеціальну речовину, яка має закріплюючі властивості ( амброксан), цей компонент додає стійкості аромату. Цей спосіб значно простіше попереднього, мінімум часу та компонентів. Також можливо експериментувати і змушувати композиції поміж собою, для створення неповторного аромату.

Самостійне виготовлення парфумів, це справжнє диво, яке дає можливість відчути себе парфумером. Також, варто зазначити, що косметичні засоби та парфуми виготовленні в домашніх умовах, по якості не гірші за куповані, а навіть кращі, тому що ви можете точно бути впевнені, що в їхньому складі немає шкідливих речовин. Саме найголовніше – це купувати якісні інгредієнти.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares