Польські фермери знову блокуватимуть кордон з Україною

Польські фермери знову блокуватимуть кордон з Україною

У вівторок, 4 червня, польські фермери знову планують блокування вантажної ділянки в пункті пропуску “Рава-Руська – Гребенне”.

За інформацією Державної митної служби, через блокування очікується повна зупинка руху вантажних автомобілів на виїзд з України.

Блокування очікується з 10:00 години 4 червня за київським часом до 14:00 дня 6 червня. Йдеться про вантажну ділянку в пункті пропуску “Рава-Руська – Гребенне”.

«У напрямку на вʼїзд в Україну польська сторона пропускатиме не більше 24 вантажівок на добу (два запуски по 12 авто) і до 4 автомобілів на годину з гуманітарними вантажами», – йдеться у повідомленні Державної митної служби.

Водіїв просять врахувати цю інформацію при плануванні маршруту. В Держприкордонслужбі згодом повідомили, що пропуск решти категорій транспортних засобів в обох напрямках буде здійснюватись постійно.

Як відомо, у поляків тепер нові претензії до України, хоча не до кінця зрозуміло логіку протестувальників. Фермери незадоволені падінням цін на свою сезонну агропродукцію, зокрема полуницю. Крім того, вони скаржаться, що їм не вистачає робочих рук – чоловіки з-поміж українців більше не їздять на заробітки в Польщу, бо воюють. 

До слова, через блокаду українська економіка зазнала вже мільярд євро збитків. Економічні втрати Польщі, за підрахунками, є ще більшими.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *