Позитивні сторони використання матової плівки на авто

Пройшли часи, коли для того, щоб змінити колір автомобіля чи покращити його, використовувалась спеціальна фарба. На сучасному етапі існує матова плівка на авто від Пленка Маркет, яка може повноцінно замінити процес перефарбування. Крім матових, існують і інші види, що використовуються з тою ж метою і суттєво покращують зовнішній вигляд автомобіля.

Типи і процес поклейки

Серед типів плівки для обклеювання автомобіля, варто згадати:

  • Хамелеон – по назві можна здогадатися, що вона може змінювати колір. Все залежить від кута, під яким дивитись на машину.
  • Складна матова – відрізняється тим, що має нанесений складний малюнок, це може бути імітація шкіри тварини чи рептилії з метою декорування корпусу автомобіля.
  • Проста матова – плівка https://plenka.market/має однорідне забарвлення, матову чи глянцеву поверхню.

Сам процес обклеювання автомобіля може реалізуватись двома способами – на суху та вологу поверхню. Деякі види плівки мають клейкий шар, щоб вона гарно трималась на сухій поверхні. Щодо вологого обклеювання, то воно простіше, бо можливо в необхідний момент внести корективи. Окрім плівки, при вологому обклеюванні, використовують спеціальну мильну рідину, ножиці та спирт для знежирення поверхні. Потім спеціальним феном висушується машина. Можна спробувати самотужки провести процедуру, але краще звернутись до фахівців, які мають досвід і необхідні матеріали.

Деякі водії не наважуються змінювати колір кузова автомобіля чи наносити плівку в якості декору, щоб зайвий раз не переробляти документи, та дарма. Згідно з законом, деякі частини машини можна змінювати без внесення цього процесу в документи.

Переваги матової плівки

Цей популярний матеріал для зміни зовнішності автомобіля чи її покращення має наступні плюси:

  • Матова поверхня сприймається зором позитивно, всі кольори та відтінки, вони не надто яскраві.
  • Справляє враження якісної покраски з лаковим покриттям.
  • Ефективно приховує недоліки покраски чи наслідки механічного пошкодження.
  • Підкреслює автомобільний дизайн з кращої сторони.
  • Існує можливість радикальної зміни кольору, використання незначних частин, щоб надати більш виразного зовнішнього вигляду. 
  • Створює якісний захист від можливих пошкоджень під час руху, наприклад, камінців, випадкових подряпин.

Додатково плівка може захистити поверхню автомобіля від негативного впливу або вірогідних пошкоджень під час процесу очищення від бруду.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *