Які переваги білінгвального навчання в школі?

Плануєте заздалегідь подбати про гідне життя своїх дітей у майбутньому? То найкращий вихід – зробити все необхідне для вступу до шкіл з двомовним навчанням. В Києві білінгвальні класи в школі “Базис”слід вважати гідною підготовкою для здійснення найсміливіших амбіцій у дорослому житті. Тобто, тут молоде покоління отримує унікальний шанс не бути залежним від перешкод у вигляді вільного спілкування з усім світом завдяки володінню англійською мовою.

Які переваги надає освіта двома мовами

Слід зауважити, що дитина яка відвідує двомовні класи, повністю змінює свій світогляд, тобто, відчуває себе спроможною домовлятись та вести справи як українською, так і англійською мовами. Окрім того, відсутність найменших перепон спостерігається і в побутовому спілкуванні, і в розгляді фахових питань будь-якого рівня складності. Все це можливо завдяки глибокому вивченню іноземної мови та здобуттю спеціальних навичок з молодших класів, що дозволяють сприймати англійську як рідну. Справа тут у досягненні досконалості щодо розуміння логіки та механізму обох мов.

Завдяки успішному здобуттю білінгвальної освіти, колишні школярі є бажаними студентами у найпрестижніших ВНЗ всього світу. Таким чином з’являються унікальні шанси вигідного працевлаштування за кордоном або в Україні. Для тих хто вільно говорить англійською не буде проблемою отримувати платню, що мінімум на 20% перевищує сплату за виконану роботу інших, навіть висококваліфікованих фахівців з різних галузей економіки.

Що слід чекати в разі вступу у білінгвальний клас

Якщо батьки обирають для своєї дитини навчання двома мовами, то слід розраховувати на таке:

 • Викладання всіх предметів англійською та українською у пропорційному співвідношенні 60% на 40%.
 • Дотримання рекомендованих міністерством освіти навчально-методичних комплексів Family and Friends.
 • Чітка структура повного курсу початкової школи.
 • Додержання найкращих традиційних норм навчання англійською та використання новітніх технологій викладання.
 • Абсолютна відповідність державним та міжнародним стандартам.
 • Побудова освіти на проєктній роботі.
 • Акцентування уваги на використанні провідних матеріалів міжнародних програм, авторських розробок, освітніх онлайн платформ.

Велике значення у розширенні меж володіння обома мовами також відіграють викладачі, які володіють міжнародними сертифікатами викладання за комунікативною методикою CELTA\CELT-P та мають досвід роботи в англомовних країнах.

Допоміжні засоби, що сприяють білінгвальній освіті

Поглиблення знань, що надають білінгвальні класи в Києві, досягається ще й завдяки наступним чинникам:

 • Забезпечення умов для спілкування англійською в позаурочний час.
 • Постійне перебування в учнівському середовищі англомовного асистента вчителя.
 • Можливість відвідання таких гуртків, як англомовний театр, Cambridge Exam, Speaking club та ін.
 • Допоміжні уроки з носієм англійської.
 • Участь у всіляких конкурсах та олімпіадах вітчизняного та міжнародного рівня.
 • Зустрічі зі студентами та науковцями й т.д..

А щоб учні повністю зосередились на навчанні, білінгвальна молодша школа дбає про гарантовану безпеку, зручність та комфортні умови перебування у закладі. Цьому сприяє піклування щодо оздоровлення молодого покоління під час занять у спортивних секціях, на фізкультурі та прогулянок на свіжому повітрі. Приємним сюрпризом слід вважати й атмосферу поваги та прагнення до наук, яка панує в стінах школи “Базис”.

Слід зазначити, що у 2021-2022 навчальному році до засвоєння білінгвальних програм зможуть приєднатись й учні 1-2 класів.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *