Що ви знаєте про шафи шокової заморозки?

Шафа шокової заморозки – не примха кухаря, а дуже важливе обладнання, що має місце на багатьох професійних кухнях. Обслуговування великої кількості клієнтів вимагає пильної уваги до того, щоб продукти зберігали свою свіжість і прекрасні смакові якості. А вирішити ці завдання допоможе шафа шокової заморозки, купити який ви можете перейшовши за цим посиланням https://590.ua/vt/shock-freezers. Його функції такі:

  • Швидке охолодження продуктів і охолоджені гарячих страв.
  • Швидка заморозка овочів, м’яса, напівфабрикатів.
  • Охолодження вин та інших видів алкоголю.
  • Розстойка тесту.
  • Швидке охолодження відбувається за рахунок високої потужності компресора, яка становить 500 Вт.

Основні процеси при швидкому заморожуванні відбуваються на рівні внутрішньої структури страв. А вода, яка міститься в усіх продуктах, при швидкому охолодженні може приймати мілкозернисту форму. При заморожуванні в простій морозильній камері можуть утворитися великі кристали, які пошкоджують структуру і викликають сильну втрату вологи, і, як результат, деформацію продуктів.

Вартість і доставка шаф шокової заморозки

Шоковий холодильник допоможе підготуватись до великого напливу людей і обслуговування банкетів. Він збереже смак і зовнішній вигляд страв, забезпечить тривалий термін зберігання напівфабрикатів. Незважаючи на ціну, така техніка швидко окупається за рахунок таких чинників:

  • Збереження продуктів.
  • Збільшення обсягу обслуговування.
  • Економія при закупівлі великої партії сировини.

Вбудована техніка різних видів і з різним набором функцій представлена на просторах нашого інтернет-магазину. У нас тільки перевірені і відомі бренди шаф шокової заморозки. Всі вони мають програмне керування, різні користувальницькі режими. Крім цього, техніка оснащена сенсорними дисплеями і термощупами.

Ви можете замовити брендовий техніку для фабрики, ресторану або просто на кухню. Ціна на доставку залежить від того, якого перевізника ви віддаєте перевагу. У Києві та передмісті можливий самовивіз, а в інші міста ми відправляємо товар після підтвердження замовлення.

У будь-якому випадку, співпраця з нами – це великі можливості. Так як ви не тільки економите кошти, а й купуєте потрібну техніку високої якості для оптимізації бізнесу або просто для особистого користування. Не втрачайте часу, оформляйте замовлення вже сьогодні!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares