Як вибрати медичне функціональне ліжко для лежачих хворих

функціональне ліжко для лежачих хворих

Для догляду за пацієнтами, тимчасово або назавжди втратили здатність пересуватися самостійно, використовуються медичні ліжка. Правильно підібране виріб забезпечує знерухомлених людині максимальний комфорт, що сприяє його швидкому одужанню. При виборі обладнання для реабілітації необхідно звернути увагу на такі особливості:

  • Область застосування

Медична функціональне ліжко може використовуватися як в лікарнях, амбулаторіях, госпіталях, реанімобілі, так і в домашніх умовах. Для операційних відділень, пологових будинків, хоспісів, стаціонарів, машин «Швидкої допомоги» потрібні різні моделі. Тому, перш ніж придбати медтехніку, потрібно визначитися, де саме він буде експлуатуватися.

  • Габарити

Перед покупкою необхідно виміряти всі дверні та сходові отвори, в іншому випадку деякі моделі просто не зможуть увійти в приміщення.

  • Безпека

Меблі повинна бути виготовлена з якісних, екологічно безпечних матеріалів, які легко миються і володіють стійкістю до багаторазового дезінфекції.

  • Додаткові опції

Окремі моделі можуть відрізнятися присутністю таких пристосувань, як штатив під крапельницю, столик для їжі, санітарний оснащення.

Особливості медичних функціональних ліжок

Ложе функціонального ліжка складається з секцій, які дозволяють змінювати кут нахилу і положення тіла паралізованого. Кількість секцій варіюється від одного до чотирьох:

  • односекційна

Регулювання можливе тільки в області голови. Підходить для хворих із середньою активністю, які не втратили здатність сідати і перевертатися.

  • Двосекційна

Рухлива головний і ножна частина. Спрощує догляд за людьми з руховими порушеннями.

  • Трьохсекційною

Модель з 3-ма секціями дозволяє регулювати положення голови і ніг, а також піднімати таз тяжкохворого або нерухомого пацієнта.

  • Чотирьохсекційного

За допомогою меблів можна міняти положення тіла хворого по всій довжині.

Види ліжок для хворих людей

У сучасному світі найбільш популярними і зручними вважаються такі різновиди медичних функціональних ліжокдля лежачих хворих, як:

З електричним приводом

Подібні медичні ліжка для лежачих хворих комплектуються пультом управління, завдяки якому пацієнт може самостійно міняти положення тіла. Це виявиться під силу навіть людині у важкому стані, адже достатньо лише дотягнутися до кнопки на пульті.

З механічним приводом

Меблі оснащена спеціальними ручками, за допомогою яких можна регулювати висоту, а також змінювати положення частин тіла пацієнта. Кожна регулювання здійснюється вручну. На подібну функціональну ліжко ціна виявиться в кілька разів нижче, ніж на аналогічний виріб з електроприводом.

низькорівневі

Призначені для знерухомлених пацієнтів з підвищеним ризиком падіння. Виробники медичних ліжок подбали про те, щоб убезпечити людину від отримання травми. Крім того, подібні моделі значно спрощують обов’язки медичного персоналу з підйому людей з інвалідністю.

Де зробити покупку

Медичні ліжка від виробника з хорошою репутацією представлені в інтернет-магазині OSD. Ми є прямим постачальником європейських товарів для реабілітації в Україні, тому своїм клієнтам пропонуємо тільки продукцію найвищої якості. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares