Швидкі позики на вигідних умовах

Швидкі позики на вигідних умовах

Кількість людей, які бояться оформляти кредит, постійно знижується. Необхідність повертати більше ніж брала людина, перекривається можливістю придбати товар або вирішити фінансові проблеми, прямо зараз. Істотно розширилася сфера споживчого кредитування, коли гроші беруть на придбання побутової техніки, ремонт або просто, не вистачає до зарплати. Змінилися і умови надання позик.

Кредити видають не тільки банки

Зміна умов – це спрощення на всіх рівнях, а також розширення кількості організацій, що видають громадянам позики. Сьогодні можна звернутися в мікрофінансову організацію та отримати невелику суму на особисті потреби. Серед великої кількості пропозицій, вибрати гідного не так просто, але мало хто з клієнтів пошкодував, звернувшись в МФО Cashinsky, лідера сфери споживчого кредитування України.

Плюси звернення в МФО “Кешинський”

Хто зневірився отримати гроші в інших фінансових установах, будуть приємно здивовані лояльністю МФО. Тут клієнтів чекає:

  • швидке оформлення заявки;
  • висока ймовірність схвалення;
  • зручні інструменти погашення;
  • індивідуальні умови;
  • мінімальний пакет документів.

При першому зверненні, подача заявки займає близько години, зате в подальшому, ця процедура відніме не більше 15 хвилин.

Поганий рейтинг – це зовсім не вирок

Особливої уваги заслуговує момент зі схваленням. На позику можуть розраховувати люди, навіть з не найчистішою кредитною історією. Сервіс з розумінням ставиться до своїх клієнтів, адже не завжди низький рейтинг викликаний об’єктивними причинами, часто його причиною можуть стати кілька гривень, незакритих минулих зобов’язань перед банком. Вітає компанія і тих, хто ніколи не брав позики у своєму житті.

Наявність поганої історії – це стимул її виправити, тим більше для постійних і сумлінних клієнтів, поліпшуються умови співпраці: стають доступними більші суми, знижується ставка, розтягується пільговий період тощо. МФО регулярно пропонує акції та інші програми лояльності, що роблять співпрацю ще більш вигідною. Про це більш детально, можна почитати на сайті cashinsky.ua

Мінімум переплати і документів

Оскільки сума кредитування невелика (до 10 тис.грн.), то й термін погашення не більше місяця. Це обумовлює мінімальну переплату, адже чим більше термін позики, тим більше набігає відсотків. Також, дрібні суми не вимагають наявності підтверджуючих документів, в першу чергу довідок з місця роботи та про доходи. Тільки паспортні дані, банківська карта, трохи часу і фінанси будуть доступні для використання.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares