Степан Барна: «Тернопільщина першою створила унікальну мультимовну туристичну карту області»

Степан Барна: «Тернопільщина першою створила унікальну мультимовну туристичну карту області»

Унікальна інтерактивна туристична карта Тернопільської області відтепер доступна для кожного мандрівника, який завітає у наш гостинний край. Її особливість – мультимовність, яку Тернопільщина першою запровадила в Україні. Тому туристи з легкістю можуть дізнатися інформацію одразу на кількох мовах: українській, англійській, польській та російській. Також в планах найближчим часом додати ще одну мову – китайську.

Презентували новостворену карту у Міжнародний день туризму в облдержадміністрації. На ній доступно розповідається про 105 найбільших визначних туристичних об’єктів області, перелік яких ще буде доповнюватися.

За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, інтерактивна карта області допоможе мандрівникам якнайкраще ознайомитися з туристичними «родзинками» та сприятиме популяризації визначних місць, збільшенню кількості туристів.

«Сьогодні в розвиток туристичної інфраструктури області здійснюються капітальні вкладення, яких не було роками. Радий, що в нас з’являються нові туристичні можливості, приємні та цікаві для мандрівників, а також економічно вигідні для Тернопілля», – зазначив Степан Барна.

Він також зауважив, що завдяки відновленню основних дорожніх магістралей у Тернопільській області суттєво збільшився транспортний потік. А відтак, це добра динаміка для туристичного розвитку краю.

У свою чергу про доцільність створення інтерактивної туристичної карти та про її ефективність розповів розробник проекту, керівник «МagneticOne Municipal Technologies» Володимир Подобівський.

«У нашій області найбільша кількість замків в Україні, найдовша на Євразійському континенті печера «Оптимістична» і 235 дерев’яних храмів. Тому створення такої інтерактивної карти – закономірне. Вона унікальна та розроблена на американській платформі. Зайшовши на ресурс, туристи зможуть знайти інформацію про кожен об’єкт та переглянути його фото. Також можна змінювати картографічну основу і якнайточніше визначати місцерозташування», – поінформував Володимир Подобівський.

Для зручності мандрівників карта поділена на райони та упорядкована за категоріями. Тому туристи з легкістю зможуть знайти замки, палаци, ратуші, сакральні пам’ятки, ікони, ботанічні сади, дендропарки, гори, водоспади, геологічні пам’ятки, музеї та фестивалі.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *