Ситуація з поширенням COVID-19 у Тернополі має циклічний характер

Ситуація з поширенням COVID-19 у Тернополі має циклічний характер
На засіданні Тернопільського міського оперативного штабу заступник директора Тернопільського обласного лабораторного центру Юлія Кравчук прокоментувала стан епідемічної ситуації в Тернополі та області. Про це повідомляє сайт міської ради.

Відповідно до постанови Кабміну від 22 липня 2020 року, адаптивний карантин буде продовжуватись до 31 серпня 2020 року. Всі регіони поділені на декілька зон: зелену, помаранчеву, жовту, червону. Для кожної зони передбачені різні правила обмежень.

У всьому Західному регіоні ситуація набагато складніша ніж у Тернополі. Так, в Львівській, Рівенській і Чернівецькій областях показники захворюваності вищі, але відповідно до постанови рівень епідемічної небезпеки визначається МОЗом України і береться до уваги частка відповідної територіальної одиниці і вплив її на загальний показник. Оцінки проводились за двома з чотирьох критеріїв Кабінету Міністрів – коефіцієнт виявлення випадків інфікування та показник динаміки росту інфікування. Протягом минулого тижня два показники перевищували рекомендовані значення.

З 31 липня відбулась позитивна динаміка і Тернопіль відповідав усім критеріям Кабміну. Жоден з показників не перевищувався. Зайнятість ліжок в лікувальних закладах 1-ї хвилі був в межах норми – 38%. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування станом на 2 серпня був в межах норми – 10,5% при нормі 11%. Коефіцієнт динаміки зростання інфікування – -11,1% при нормі 10%. Показники йдуть до спаду, динаміка позитивна.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares