Тернопільські правоохоронці успішно виступили на Відкритому чемпіонаті з плавання пам’яті воїна АТО Юрія Горайського в Тернополі

Тернопільські правоохоронці успішно виступили на Відкритому чемпіонаті з плавання пам’яті воїна АТО Юрія Горайського в Тернополі

Відкритий чемпіонат з плавання пам’яті воїна АТО Юрія Горайського відбувся в Тернополі. Його приурочили й до Дня Збройних Сил України. Впродовж двох днів в обласному центрі в басейні дитячо-юнацької спортшколи №2 змагалися не лише юні спортсмени, але й силовики, – повідомляє «Досьє 102». Близько шістдесяти військовослужбовців, правоохоронців, працівників ДСНС у складі десяти команд Тернопільщини, Рівненської області та Очакова виборювали звання найкращих та найсильніших плавців. Спортсмени змагалися у двох вікових категоріях – до і після сорока років, у плаванні вільним стилем та пірнанні під водою, долаючи дистанцію в 50 метрів, а також в естафеті – 4 по 50 метрів вільним стилем.

У вільному стилі серед учасників до сорока років перемогу здобув оперуповноважений ТВП Віталій Масний. Пропливши дистанцію у 50 метрів під водою за 42 секунди, «золото» виборов солдат-строковець з другого батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України Олександр Гуревський. А в естафеті вільним стилем першість вибороли теж тернополяни – збірна команда працівників Нацполіції Тернопільської області посіла перше місце.

Додамо також, що у віковій категорії за 40 «бронзу» отримав Олексій Криворучко – начальник СПН УКЗ в Тернопільській області.

Усі команди приїхали з однією метою – вшанувати загиблого учасника АТО, матроса 73-го морського центру спеціальних операцій Юрія Володимировича Горайського, який родом з Тернопільщини.

Юрій загинув в березні 2016 року, під час розвідки на Маріупольському напрямку. Передовий дозор вийшов на висоту в районі міста Докучаєвськ, де зіштовхнувся з диверсійною групою противника. Там відбувся ближній бій, під час якого Юрій та його побратим з Одещини, Олександр Хмеляров, отримали смертельні поранення.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *