Цьогоріч передвеликоднє дійство було особливо багате на цікаві ідеї та позитивні емоції. У вестибюлі закладу можна було побачити яскраві писанки, капанки, дряпанки, цікаві композиції, оригінальні кошики, паски. Їх виготовили учні разом з батьками і вчителями. До прикладу, учні 6-А разом з вчителькою оформили два великодні деревця. А от школярі 3-Б класу разом із своєю вчителькою Світланою Стасишин створили композицію, яка відображає справжню суть свята Великодня.
– Ми вирізали з пінопласту півника, а всередину поставили гніздечко з яйцями, – розповідає Світлана Йосипівна. – Багато людей питали, чи будем розмальовувати композицію. Та ми вирішили не робити цього і у такий спосіб символічно продемонструвати, що суть Великодня не у ажіотажі і зовнішньому антуражі, а те, що у нас у душі, внутрішнє сприйняття свята.
Вчителі трудового навчання Богдан Головацький і Інна Кадуліна презентували оригінальні вироби із дерева, зокрема у стилі «стріт-арт». Також відбувався майстер-клас із писанкарства. Галина Гаргура презентувала свої вірші із збірки «Відлуння душі» з власними ілюстраціями.
Спільними зусиллями учнів та батьків організували Великодній ярмарок, на якому всі охочі змогли придбати солодкі смаколики. Діти вдома разом з рідними готували домашню випічку, а за виручені кошти придбають необхідні речі для дітей-сиріт з тернопільського дитбудинку «Малятко».
– У нашій школі щороку відбувається багато благодійних ярмарок, – розповідає учениця 8 класу Ярина Пинда. – Зазвичай, вони тематичні і присвячені до конкретних свят. Аби створити особливу атмосферу, ми створюємо декорації. Такі заходи чудова можливість проявити себе і зробити добру справу.
– Усі кошти, які вдалося виручити із продажу солодощів, ми збираємо разом і вирушаємо у сиротинець, – додає восьмикласниця Анастасія Рега. – Коли ми приходимо, діти відразу біжать нам назустріч. Ми граємось з ними, приносимо їм подарунки та необхідні речі.
Першокласникам під час ярмарку вдалося зібрати найбільше коштів – 1600 гривень.
– Нам оголосили про ярмарок, тож ми відразу ж розповіли обов’язки серед батьків, – розповідає одна з мамів першокласників Тетяна Васильків. – Одні пекли, інші збирали кошти. Це були і пасочки, і тістечка, і піца, і желе. Приємно долучитися до доброї справи.
Галина Гаргура переконана, такі заходи дуже потрібні, адже вони об’єднують шкільну родину, відроджують українські традиції та дарують особливе відчуття свята.