Тернополянка Тетяна Костенко на молодіжному чемпіонаті світу із самбо посіла п’яте місце

Чемпіонат світу із самбо серед юніорів, юніорок та юнаків і дівчат 11-13 жовтня тривав у столиці Узбекистану місті Ташкенті. У складі збірної України вперше на такому престижному міжнародному старті виступила тернопільська спортсменка Тетяна Костенко. Змагаючись серед юніорок у ваговій категорії +80 кг, наша землячка посіла п’яте місце.

Тетяна Костенко є вихованкою Тернопільської ОДЮСШ, студентка ТНЕУ. Тренер спортсменки Віталій Гнатишин, головний тренер – заслужений тренер України Роман Циквас (ТНЕУ).

Додамо, що у загальнокомандному заліку на чемпіонаті світу із самбо у Ташкенті збірна України піднялась на третю сходинку.