Тернополянка, з’ївши кілька мандарин, дістала сильну алергію

Тернополянка, з’ївши кілька мандарин, дістала сильну алергію

18 січня медики швидкої Тернопільській області обслужили 279 викликів до пацієнтів, здійснили 85 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 113 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 25 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 25 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 19 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулося ще 12 пацієнтів, 7 госпіталізовано.

За 18 січня побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП, побиття та різні нещасні випадки.

Так, 18 січня о 21.43 районна бригада швидкої виїжджала у смт Дружба Теребовлянського району, на ДТП. Унаслідок зіткнення чотирьох автівок постраждала 58-річна пасажирка однієї із них. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, саднами лобної ділянки голови потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Теребовлянську райлікарню.

О 20.43 районна бригада швидкої виїжджала у м. Кременець, де надавала допомогу 59-річному пацієнтові. Чоловіка на його ж подвір’ї побив незнайомець. Із забійною раною тім’яної ділянки голови, гематомами потиличної ділянки голови потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки від госпіталізації він відмовився.

О 6.33 бригада швидкої виїжджала на вул. Шептицького в Тернополі, де надавала допомогу 25-річному пацієнтові. Викликав швидку таксист, який відвозив хлопця додому, бо той був такий п’яний, що, вийшовши з машини, одразу впав обличчям у сніг. Після обстеження та наданої медичної допомоги пацієнта залишено у фойє гуртожитку, де він проживає, на чергових.

О 21.27 бригада швидкої виїжджала на вул. Курбаса в Тернополі, де надавала допомогу 52-річній пацієнтці. Жінка скаржилася на сильний свербіж у кінцівках рук та ніг, неспокій та висипання. При огляді медики швидкої побачили рясні висипання у вигляді червоних папул на передпліччі лівої руки. Висипання у жінки раптово з’явилися після того, як вона з’їла кілька мандарин. Після наданої медичної допомоги пацієнтку, з діагнозом алергічна реакція, залишено вдома.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares