Тернополяни найчастіше декларують статки від спадку чи дарування та продажу нерухомості

Тернополяни найчастіше декларують статки від спадку чи дарування та продажу нерухомості

Цьогоріч уже 993 жителі Тернопільщини задекларували отримані минулоріч доходи та подали декларації. При цьому 609 громадян зобов’язані були задекларувати свої неоподатковані доходи, а 384 – забажали скористатись правом на податкову знижку. Загальна сума задекларованого доходу склала 215,2 млн грн, що в півтора рази більше, ніж торік у січні.

Загальна сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 2,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 500 тис. грн військового збору.

Найчастіше декларували статки від спадку чи дарування та продажу нерухомості чи рухомого майна, а це 211 та 124 громадяни відповідно. Вони задекларували 23,7 млн грн та 7,3 млн грн доходів. Ще 42 декларанти збагатилися через здачу в найм майна, а 23 – незалежну професійну діяльність, заявивши про отримання відповідно мільйону та півтора мільйони гривень.

Прислухались до необхідності виконувати свій конституційний обов’язок і 90 наших краян, які задекларували іноземні доходи. Вони інформували про отримання 3,5 млн грн доходу. Про отримання ж інвестиційних прибутків на 40 тис. гривень повідомили двоє жителів тернопільського краю.

Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб визначено тим, хто отримував спадщину та дарування, а це 1,2 млн грн, та збагатився від іноземних доходів – 600 тис. гривень.

Нагадаємо, що цьогоріч деклараційна кампанія триває до 1 травня, проте бажаючі скористатися своїм правом на податкову знижку, можуть подавати декларації до 31 грудня включно.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares