Тернополянин Дмитро Підручний виборов золото на відкритому чемпіонаті Швеції з біатлону

Тернополянин Дмитро Підручний виграв спринтерську гонці на відкритій першості Швеції з біатлону. Такі змагання 23 листопада розпочались у місті Ідре. Як повідомляє Федерація біатлону України, чоловіча українська збірна проводила там останній тренувальний збір, і відкрита першість Швеції, у якій взяли участь наші спортсмени, дала їм можливість отримати змагальну практику та випробувати себе перед першим етапом Кубку світу, який пройде вже 30 листопада в Остерсунді.

Гості чемпіонату брали участь в спринті поза конкурсом. Всього стартував 41 спортсмен, з них 9 українців. Не було трьох кращих шведських біатлоністів – Себастьян Самуельссон, Йєспер Нелін і Мартін Понсілуома готуються до «домашнього» старту Кубку світу в Естерсунді.

У минулому спринті саме іноземці домінували – в першій десятці виявився лише один шведський біатлоніст Мальте Стефанссон. І особливо приємно, що перемогу здобув представник України. Дмитро Підручний зміг відстрілятися чисто і майже на 28 секунд випередив швейцарця Беньяміна Вегера, який фінішував другим і більш, ніж на хвилину, його соратника по команді Маріо Долдера, який став третім.

Більше з українських чоловіків ідеально обидві стрільби не пройшов ніхто, а Руслан Ткаленко і зовсім допустив сумарно 6 промахів. Але непоганий результат зміг показати Богдан Цимбал – з одним хибним пострілом на стрільбі лежачи він увійшов в десятку кращих в цій гонці (9-е підсумкове місце).