На JazzBez до Тернополя приїде унікальне джазове тріо, аналогів якому нема у світі

На JazzBez до Тернополя приїде унікальне джазове тріо, аналогів якому нема у світі

6, 7, 8 грудня у Тернополі відбудеться XIX міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики JazzBez. На тернополян та гостей міста очікують виступи кращих джазових виконавців з Америки, Німеччини, Польщі та Кот д’іВуару.

На другий день, 7 грудня, в Тернополі виступить унікальне джазове тріо, аналогів якому просто не існує. Цей колектив у музиці поєднало фортепіано, ударні та африканський балафон. Колектив називається Hans Lüdemann TRIO IVOIRE та об’єднує учасників з Німеччини і Кот-д’Івуару.

Також під час JazzBez-2019 у Тернополі лунатиме джазова інтерпретація «Лісової пісні» від KATHERINE ZYABLUK TRIO, незабутній музичний перформанс від колективу DZ’OB (UA), колектив YAROSH ORGAN TRIO з найвідомішою польською джазовою співачкою  KATARZYNA MIROWSKA (PL), KRZESIMIR DĘBSKI & Karasiewicz Power Set (PL), який представить електричний джаз, завуальований елементами фанку та блюзу. А особливими гостями вечора стануть відомі американські музиканти  YES! Trio (USA), які створять легендарну атмосферу нью-йоркського Smalls.

Квитки у касі Драмтеатру, на сайті Gastroli.uа та у ЦУМі (відділ Коніка).

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares