Третій день I-WEEK 2024 в ЗУНУ: цікаві події, креативні підходи, нестандартні ідеї

Третій день I-WEEK 2024 в ЗУНУ: цікаві події, креативні підходи, нестандартні ідеї

У класичному університеті Тернополя продовжує роботу Шостий Міжнародний тиждень.

Третій день розпочався із тренінгу «Молодіжний активізм: колективні дії та стратегічна комунікація під час кризи та війни», спікером якого виступив доктор філософії, професор Університету Шарджі (Об’єднані Арабські Емірати), Університету Оклахоми (Сполучені Штати Америки) Вільям Фрік. У своєму виступі спікер зосередив увагу на теоретичних основах активізму, стратегічних комунікаціях, колективних діях та мережуванні, створенні та управлінні іміджем, міжнародному досвіді, розвитку молодіжних ініціатив.

Пізнавальною була лекція професора, доктора Барселонського університету (Королівство Іспанія) Олени Ніфатової про зелений маркетинг, ключові поняття та небезпеки «зеленого камуфляжу».

Учасники I-WEEK мали змогу заслухати лекцію «Робота. Працевлаштування. Туристична індустрія. На що ми чекаємо і до чого готові». Агіта Доніна – доктор філософії, доцент, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанного бізнесу Університету Туріба (Латвійська Республіка) розповіла про світові тренди, сучасний стан та перспективи розвитку туристичної індустрії, специфіку й особливості роботи у в готельно-ресторанному бізнесі, розвиток особистих компетенцій.

Третій день Міжнародного тижня продовжився воркшопом «Стратегія мобільності та інтернаціоналізації Австрії та нові інноваційні форми мобільності (змішана мобільність)». Під час зустрічі почесний доктор, координатор інституційного та міжнародного офісу Еразмус+ (Австрійська Республіка) Томас Бауер радо поспілкувався зі студентами класичного університету Тернополя. Він зазначив, що в умовах глобалізації стратегія мобільності є ключовим аспектом для забезпечення конкурентоспроможності освіти, підкреслив важливість впровадження інноваційних форм мобільності, акцентував на потребі співпраці між університетами різних країн для створення нових можливостей для студентів та викладачів.

Про демократичну освіту в умовах війни розповів професор, доктор Дортмундського технічного університету (Федеративна Республіка Німеччина) Йоганнес Дреруп. Лектор зосередив увагу на збереженні демократичних цінностей, необхідності забезпечення рівного доступу до освіти та адаптації освітніх систем до умов війни.

У межах 6-го Міжнародного тижня відбулася лекція професора, завідувача кафедри інформаційних систем Вроцлавського університету економіки та бізнесу (Республіка Польща) Артура Рота «Інформаційні технології – рушійні сили змін», під час якої викладачі, міжнародні партнери та студенти обговорили сучасні технології: штучний інтелект, інтернет речей, хмарні обчислення, та їхній вплив на економіку і бізнес.

Доктор філософії Даніела Вулетіч Чугаль презентувала програму «CERGE-EI», а також вручила сертифікати студентам та викладачам ЗУНУ – слухачам курсів з поведінкової економіки, які вивчали основи поведінкових теорій, аналізували процес прийняття економічних рішень.

Із відкритою проблемною лекцією «Реверсна логістика: приклади кращих практик» виступила доктор габілітована, професор Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща), почесного доктора ЗУНУ Анетта Зелінська.

До зустрічі долучилися студенти факультету економіки та управління ЗУНУ.

Спілкуючись, лектор сказала: «Сподіваюся, що наше сьогоднішнє обговорення надихне вас на нові ідеї та підходи у вашій майбутній професійній діяльності!»

Професорсько-викладацький колектив та студенти ННІІПІ взяли участь в онлайн-презентації «Міжнародний трансфер проєктної діяльності: інновації, природокористування та інфраструктура».

Надзвичайно приємною була зустріч проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляни Коруц, директора навчально-наукового центру комунікацій Оксани Коваль, директора міжнародного центру культури та розвитку Ольги Царик, начальника відділу міжнародних зв’язків Юлії Войтишин із міжнародними партнерами класичного університету Тернополя, під час якої відбулося вручення сертифікатів «Запрошений професор Західноукраїнського національного університету».

Вітаючи присутніх, Уляна Коруц зазначила: «Дорогі колеги, шановні партнери! Ми вдячні вам за підтримку України та неоціненний внесок у поступ нашого закладу вищої освіти.  Вірю, що наша співпраця розвиватиметься, а спільні проєкти й ініціативи реалізовуватимуться!»

До привітань долучилася Оксана Коваль та Ольга Царик.

Сертифікати отримали Томас Бауер, Вільям Фрік, Латіф Дурланік, Артур Рот, Вольфганг Дорнер, Ян ван Звітен, Стів Албан Тінео, Пол Фішер, Філіп Браун.

Також освітяни обговорили подальші вектори співробітництва.

Цікавою була лекція Олесі Окариснької – директора M&C Mixology bar manager in Ledarman cateers (Сполучені Штати Америки) про інноваційні заходи кейтерингового бізнесу у США.

На завершення дня відбулася презентація можливостей наукового стажування «Mitacs Globalink Research Internship 2025».  

I-WEEK 2024 насичений цікавими подіями, новими напрацюваннями, креативними підходами та нестандартними ідеями.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *