Три золоті, шість срібних та дві бронзові нагороди завоювали тернопільські веслувальники на міжнародній регаті у німецькому місті Хоф

Три золоті, шість срібних та дві бронзові нагороди завоювали тернопільські веслувальники на міжнародній регаті у німецькому місті Хоф

Понад 1000 веслувальників на байдарках і каное, які представили 61 спортивний клуб з Німеччини, Чехії, Австрії, Швейцарії, Данії, Норвегії, Швеції, Угорщини та України виборювали нагороди ХХVІІІ міжнародної регати з веслування на байдарках і каное, що відбулась у німецькому місті Хоф. Традиційно змагання проводяться на спринтерській 200-метровій дистанції з різних вікових груп. Учасниками регати стали веслувальники з 9 до 85 років. Демократичність змагань підтверджує і той факт, що екіпажі двомісних та чотиримісних човнів та естафет можна комплектувати зі спортсменів різних клубів та різних країн.

Першу у своєму житті нагороду завоювала дев’ятирічна Юлія Юзюк. У своїй віковій групі Юля завоювала третє місце у байдарці-одиночці. Срібна нагорода у тернополянки в змішаній байдарці-четвірці, до складу якої увійшов львів’янин Олексій Пазенок та німецькі веслувальники з міста Хоф Еміль Штейнер та Селена Клейн.

Три срібні та бронзову нагороди завоював Ярослав Хома в категорії юніори (17-18 років). В одномісній байдарці Ярослав поступився веслувальнику з міста Берлін Дарку Локке і посів другу сходинку п’єдесталу пошани. У парі з львів’янином Андрієм Ногачом Ярослав також фінішував з другим результатом, поступившись  спортсменам Тіму Стіберлітс та Антоніну Хаупт з міста Дрезден. Третє «срібло» Ярослав завоював у змішаному екіпажі байдарки-четвірки. Разом із львів’янами Андрієм Ногачом, Юлією Кіндзерою та Анною Кметь наші веслувальники поступилися спортсменам з Шарлотенбургу Лючії Нолем, Марії Шрьодер, Едвіну Петрат та Самеру Еддіну. Бронзову народу Ярослав завоював у змішаному екіпажі байдарки-двійки з львів’янкою Юлією Кіндзерою.

Серед спортсменів середньої вікової групи майстрів (40-50 років) вдало виступив тернополянин Владислава Юзюка. Наш земляк здобув золоту нагороду в байдарці-одиночці, ще два золота – у байдарці-четвірці серед спортсменів середньої вікової групи майстрів, до складу якої увійшли Олег Пазенок, Сергій Сидоренко та Мартін Франк з Дрезденського клубу «Флеа» та байдарки-четвірки усіх вікових груп, до екіпажу якої включено того ж Мартіна Франка, та львів’ян Юрія Кіндзеру та Андрія Луцика.

Одну срібну нагороду Владислав Юзюк завоював у байдарці-одиночці, поступившись Йоргену Шулле з Берлінського клубу «Фрідріхсхайн» серед майстрів усіх вікових груп.

«Срібло» Владислав здобув разом з миколаївським спортсменом Олексієм Нагуляком в байдарці-двійці. Нашим землякам конкуренцію склали лише вже відомі нам спортсмени з клубу «Фрідріхсхайн» Йорген Шулле та Майк Шілдхауер.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares