Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» провів онлайн-тренінг «Активні громадяни» для тернополян та представників інших областей

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» провів онлайн-тренінг «Активні громадяни» для тернополян та представників інших областей

У минулі вихідні завершився 4-денний онлайн-тренінг за програмою «Активні громадяни», який проводив Центр розвитку ініціатив «ІнСорс».

Протягом 11-12 та 18-19 вересня 25 учасників з різних куточків України активно взаємодіяли в різних онлайн-платформах, спільно визначали характеристики активних громадян та важливість вміння правильно комунікувати, обговорювали проблеми своїх громад та виокремлювали спільні «болі», а також вчилися розробляти проєкти соціальної дії, покликані допомогти вирішити наявні в їхніх містах та селах проблеми. Про це повідомляють у ГО «ІнСорс».

Онлайн-тренінг також мав спеціальний тематичний блок, покликаний надати можливість учасникам поспілкуватися з практиком та отримати максимум відповідей на важливі для них питання.

Тож, у суботу, 18 вересня, перед присутніми виступив Володимир Плетюк, експерт з місцевого самоврядування, який поділився своїм баченням ролі громадської активності для розвитку територіальних громад, розповів практичні кейси успішності співпраці влади та громадських активістів, а також виокремив ключові (першочергові) напрямки такої взаємодії.

Далі учасників та учасниць тренінгу «Активні громадяни» чекають сертифікати, приємні посилки від ГО «ІнСорс» та можливість взяти участь в конкурсі проєктів соціальної дії від «Британської Ради», щоб реалізувати задумані ідеї для своїх громад.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares