У медиків швидкої Тернопільщини побільшало викликів на побиття та нещасні випадки

У медиків швидкої Тернопільщини побільшало викликів на побиття та нещасні випадки

21 січня медики швидкої Тернопільської області обслужили 290 викликів до пацієнтів, здійснили 90 госпіталізації; з них у Тернополі обслужено 111 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 35 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої допомоги краю зафіксовано 14 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 11 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулося ще 9 пацієнтів, 1 госпіталізовано.

За 21 січня  поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побиття та різні нещасні випадки.

Так, об 11.13 бригада швидкої виїжджала на стадіон біля 26-ої школи, на вул. Симоненка, де надавала допомогу 11-річному учневі. Унаслідок розриву піротехніки дитина отримала множинні колото-рвані рани спини. Після оперативно наданої медичної допомоги юного пацієнта шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Швидка виїжджала також на вул. Лесі Українки, де надавала допомогу 48-річному пацієнтові, який постраждав унаслідок бійки. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, носовою кровотечею, у стані загального переохолодження потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Коперника в Тернополі, де надавала допомогу 70-річному пацієнтові. Зі слів перехожих, чоловік випав з вікна третього поверху. На щастя, залишився живим. Унаслідок падіння отримав закриту черепно-мозкову травму, гематоми лівої половини голови, внутрішньочерепну гематому. Після оперативно наданої медичної допомоги потерпілого шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги

21 січня сталося багато ДТП. Так, о 16.42 бригада швидкої виїжджала на просп. С. Бандери, де надавала допомогу 38-річному пацієнтові. Чоловіка на пішохідному переході збило авто «Фольксваген». Із гострою реакцією на стрес, забоєм лівого плеча потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився .

О 16.26 районна бригада швидкої виїжджала на перехрестя сіл Чистилів-Біла, на місце аварії. Унаслідок зіткнення двох автівок травмувалися водій та пасажир «Ауді». 41-річний пасажир отримав закритий перелом правого плеча; 43-річний водій – закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, розсічену рану правої повіки, скальповану рану великого пальця лівої кисті. Обох потерпілих, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Ще одна аварія трапилась на вул. Бродівській у Тернополі, куди о 17.55 виїжджала бригада швидкої допомоги. 74-річну жінку на нерегульованому пішохідному переході збило авто «Фольксваген». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, відкритим переломом кісток правої гомілки пацієнтку, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares