У Тернополі на пішохідному переході «Жигулі» збили пенсіонера

У Тернополі на пішохідному переході «Жигулі» збили пенсіонера

На Тернопільщині за 20 жовтня знову побільшало викликів до хворих із підозрою на ковід. Найбільше було виїздів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки, алкогольні інтоксикації та ДТП.

Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського в Тернополі, на місце ДТП. На пішохідному переході, біля церкви, 71-річного пацієнта збили «Жигулі». Із закритою травмою грудної клітки та живота потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Також бригада швидкої виїжджала на просп. С. Бандери в обласному центрі на місце аварії. Внаслідок зіткнення мотоцикла та авто «Шевроле» постраждали двоє пацієнтів. 27-річний чоловік отримав закриту черепно-мозкову травму, закритий перелом правої стегнової кістки та забій передпліччя; 18-річна пасажирка мотоцикла отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, закритий перелом правої стегнової кістки та забійні рани лівого передпліччя. Обох потерпілих, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Загалом за 20 жовтня медики швидкої Тернопільщини обслужили 356 викликів до пацієнтів, здійснили 171 госпіталізацію; з них у Тернополі обслужено 132 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 52 пацієнтів, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares