У Тернополі обмежили рух великовагового транспорту: навіщо, коли й доки

У Тернополі обмежили рух великовагового транспорту: навіщо, коли й доки

З 19 червня у Тернополі впроваджено обмеження на рух великовагових транспортних засобів вагою понад 24 тонни та осьовим навантаженням більше 7 тонн. Це обмеження діятиме з 10:00 до 22:00 год у дні, коли температура повітря перевищує 28°C.

Про це повідомляє ТМР.

Обмеження діятиме протягом усього літнього періоду і поширюється на ключові вулиці міста, зокрема Степана Будного, Об’їзну, Тараса Протасевича, 15 Квітня, Микулинецьку та інші.

Важливо зазначити, що заборона не стосується спеціалізованого транспорту, зокрема транспортних засобів, що перевозять небезпечні або швидкопсувні вантажі, живих тварин та птицю, а також транспорту, задіяного у ліквідації надзвичайних ситуацій і перевезенні вантажів військового призначення.

Мета введених обмежень – збереження вулично-дорожньої мережі міста, яка може зазнавати значних пошкоджень внаслідок впливу високих температур і важкого транспорту.

Для інформування водіїв на автомобільних дорогах загального користування встановлено відповідні дорожні знаки.

У спекотну погоду в Тернополі традиційно працює поливальна техніка, що дозволяє забезпечувати належне утримання об’єктів шляхо-мостового господарства.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *