У Тернополі травмувався 1-річний хлопчик, упавши з ліжка

У Тернополі травмувався 1-річний хлопчик, упавши з ліжка

На Тернопільщині найбільше за останню добу було викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки й алкогольні інтоксикації. Побільшало викликів до хворих із підозрою на ковід.

Так, 21 вересня бригада швидкої виїжджала на вул. Шпитальну в Тернополі, до 39-річного пацієнта. За словами потерпілого, він обпікся кип’ятком із термоса вдома. Із термічним опіком зовнішньої поверхні стопи лівої ноги потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у другу міську лікарню.

Швидка виїжджала на вул. Лесі Українки в обласному центрі, до 1-річного хлопчика. За словами матері, дитина впала з ліжка. Із підозрою на закриту черепно-мозкову травму маленького пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

21 вересня о 17.30 районна бригада швидкої виїжджала у м. Гусятин, на ДТП. Унаслідок зіткнення автівки із бусом травмувався 72-річний пацієнт. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, гематомою тім’яної ділянки голови, закритою травмою грудної клітки потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

Загалом за 21 вересня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили 353 виклики до пацієнтів, здійснили 118 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено 144 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 40 пацієнтів, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.Вкладені файли:фото швидка доп.jpg49 КБВідповісти

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares